Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Vēl raksti par tēmu: zvaigzne abc

Tovakar, kad beidzu lasīt “Tarakānus” aiz loga zibeņoja. Piegāju pie loga un man šķita, ka redzu pa ielu aizsoļojam Hariju Holu – skarbu, brutālu, arogantu, bet tajā pašā laikā tik sasodīti ievainojamu, vientuļu un iekšējo velnu mocītu.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatu blogs sienakaudze.lv iesaka divus romantiskus dāmu romānus, kuri varētu būt piemēroti šai vasarai un atvaļinājuma baudīšanai. 

  Lasīt vairāk >>

Lasītāju viedokļi par grāmatu ir galēji atšķirīgi. Patiesības labad jāsaka, ka esmu lasījusi tikai pozitīvās atsauksmes. Labprāt uzklausītu arī tos, kam nepatika.

  Lasīt vairāk >>

Nav daudz tādu grāmatu, ko gribētu pārlasīt, šī tāda IR. No tās strāvo tāds kā viedums, mudinājums noticēt sev un brīnumam.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatas autores nebaidās pasmieties par sevi un stereotipiem, kas apvij parīzietes tēlu. Viņas ļauj ieraudzīt īstu parīzieti visā tās krāšņumā – kailumā.

  Lasīt vairāk >>

Lai gan romāns sākas ar briesmīgu notikumu – brīdi, kad četrpadsmit gadus vecā Sjūzija Salmona kļūst par noziedznieka upuri –, tas nav šausmu stāsts.

  Lasīt vairāk >>

Ilze Vazdika ir daļa no stipras, talantīgas un draudzīgas aktieru ģimenes un arī krāšņs zieds Dailes teātra talantu dārzā.

  Lasīt vairāk >>

Lasītājs ar aizturētu elpu sekos līdzi puiša gaitām, jo katrs šajā varonī saskatīs arī kādu drusciņu sevis. Piedzīvojumi vīsies cits aiz cita.

  Lasīt vairāk >>

Franču mātes neuzskata, ka labiem vecākiem nemitīgi jābūt bērnu rīcībā un jājūtas vainīgiem, ja viņiem ir arī savas intereses un vajadzības.

  Lasīt vairāk >>

Darbība risinās labi pazīstamā vidē–mūsdienu Rīgā – taču šo vidi svešādu un intriģējošu padara trāpīgais, detaļām bagātais mākslinieku aprindu raksturojums.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv