Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  4. Jūlijs Vārda dienas Sandis, Uldis, Ulvis
Vēl raksti par tēmu: zobi
15.10.2019.

Zobu balināšana ar lāzeru ir viena no jaunākajām un efektīvākajām metodēm, kas ļauj īsā laikā iegūt pat līdz 10 toņiem baltākus zobus. Tas šķiet ļoti vilinoši. Tomēr pirms doties uz šādu procedūru, jāņem vērā, ka nepieciešams ievērot dažus būtiskus priekšnosacījumus, lai procedūru vispār būtu iespējams veikt.

  Lasīt vairāk >>

Vai akūtas sāpes var remdināt ar bezrecepšu medikamentiem? Vai asiņojošas smaganas ir obligāti jāārstē pie zobārsta vai pietiek ar zāļu uzlējumiem? Uzziniet šajā rakstā, kā atpazīt situācijas, kas prasa steidzamu ārstniecisko iejaukšanos, un kādos gadījumos var būt vajadzīga zobu ķirurģija!

  Lasīt vairāk >>
30.07.2015.

Lasītājas vērtē jauno Colgate Max White One produktu līniju, kas piedāvā inovatīvu pieeju zobu balināšanai un sola par toni baltākus zobus jau nedēļas laikā.

  Lasīt vairāk >>
18.06.2015.

Zinātniskie pētījumi pierāda smaida pozitīvo iespaidu uz cilvēka veselību, panākumiem ikdienā, kā arī apkārtējo cilvēku pozitīvāku attieksmi pret personu, kas smaida.

  Lasīt vairāk >>

Izlozes rezultātā mutes higiēnas produktu komplektus, kuros ietilpst zobu pasta, mutes skalojamais līdzeklis un zobu birste, iegūst:

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Testēšanai nododam 3 Colgate Max White One Optic komplektus, kuru sastāvā ietilpst balinoša zobu pasta, mutes skal...

  Lasīt vairāk >>

Lasītājas vērtē Himalaya jaunās zobu pastu līnijas Gum Expert zobu pastas, kurās īpaša uzmanība pievērsta tieši smaganu veselības veicināšanai.

  Lasīt vairāk >>

Atrast īsto zobu pastu nav viegls uzdevums, - to apliecinājāt arī jūs visas, kas pieteicāties izmēģināt kādu no Himalaya jaunās zobu pastu līnijas zobu pastām.

  Lasīt vairāk >>
18.03.2013.

Mūsdienās nav obligāti jādodas pie zobārsta, lai veiktu zobu balināšanu, tomēr ir pāris lietas, ko der zināt pirms sāc zobus balināt pati!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv