Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: ziemassvētku rotājumi
18.12.2017.

Dizainers Ingus Gustavsons piedāvā vairākus variantus, kā no vienkāršām sastāvdaļām izveidot skaistus un smaržīgus svētku dekorus – čiekuru un krustnagliņu bumbiņas. 

  Lasīt vairāk >>
28.11.2015.

Bērnudārzos un skolās ierastais svētku dekors - sniegpārsliņas, mājās svētku laikā tiek aizmirstas, jo šķiet bērnišķīgas un vecmodīgas, taču velti.

  Lasīt vairāk >>
23.11.2015.

Rudenīgi drēgnajās dienās tā vien gribas ienest mājā siltumu un tuvojošos svētku noskaņu. Vispatiesākais prieks, ja tiek darināts kaut kas pašu rokām. 

  Lasīt vairāk >>
08.12.2014.

Paldies Sandrai par ideju, kā ar pašas gatavotiem smaržīgiem Ziemassvētku laika rotājumiem izdekorēt māju. 

  Lasīt vairāk >>
22.12.2013.

Laika līdz gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem atlicis pavisam maz, tāpēc te būs dažas vienkāršas idejas, kā ap sevi uzburt svētku noskaņu!

  Lasīt vairāk >>
29.11.2013.

Tavai iedvesmai kopā ar HobbySet un meistarīgo roku īpašnieci Asnāti Grēvi radījām skaistus Adventes rotājumus, kas jau ienesuši svētku sajūtu arī SievietesPasaules mājās.

  Lasīt vairāk >>
10.12.2012.

Mūsu lasītāja Liene padalījusies ar brīnišķīgu ideju, kā pašiem pagatavot Ziemassvētku rotājumus eglītei, izmantojot sāls mīklu.

  Lasīt vairāk >>
29.11.2012.

Māksliniece Ilze Eglīte rada īpašus eglīšu un telpu rotājumus, kas tradicionālajām egļu bumbām liks izskatīties daudz mākslinieciskāk un īpašāk.

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Tā kā Ilzes mājās nav īstas zaļas Ziemassvētku eglītes, tad viņa to izgatavojusi pati, izmantojot konfektes un krāsainas lentes. Iesūtīts konkursam 'Rotājam māju Ziemassvētkiem!'

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Agnes mājās ir tradīcija - katru gadu eglītei jātērpjas vēl neredzētā tērpā. Tā kā katru gadu jaunas „egļu bumbas” pirkt nebūtu prāta darbs, tad palīgā nākot rado&

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv