Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Vēl raksti par tēmu: ziemassvētku dekori
28.11.2015.

Bērnudārzos un skolās ierastais svētku dekors - sniegpārsliņas, mājās svētku laikā tiek aizmirstas, jo šķiet bērnišķīgas un vecmodīgas, taču velti.

  Lasīt vairāk >>
23.11.2015.

Rudenīgi drēgnajās dienās tā vien gribas ienest mājā siltumu un tuvojošos svētku noskaņu. Vispatiesākais prieks, ja tiek darināts kaut kas pašu rokām. 

  Lasīt vairāk >>
08.12.2014.

Paldies Sandrai par ideju, kā ar pašas gatavotiem smaržīgiem Ziemassvētku laika rotājumiem izdekorēt māju. 

  Lasīt vairāk >>
13.12.2012.

Skaties, iedvesmojies un arī mācies pagatavot skaistus Ziemassvētku dekorus.

  Lasīt vairāk >>
10.12.2012.

Mūsu lasītāja Liene padalījusies ar brīnišķīgu ideju, kā pašiem pagatavot Ziemassvētku rotājumus eglītei, izmantojot sāls mīklu.

  Lasīt vairāk >>
29.11.2012.

Māksliniece Ilze Eglīte rada īpašus eglīšu un telpu rotājumus, kas tradicionālajām egļu bumbām liks izskatīties daudz mākslinieciskāk un īpašāk.

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Tā kā Ilzes mājās nav īstas zaļas Ziemassvētku eglītes, tad viņa to izgatavojusi pati, izmantojot konfektes un krāsainas lentes. Iesūtīts konkursam 'Rotājam māju Ziemassvētkiem!'

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Agnes mājās ir tradīcija - katru gadu eglītei jātērpjas vēl neredzētā tērpā. Tā kā katru gadu jaunas „egļu bumbas” pirkt nebūtu prāta darbs, tad palīgā nākot rado&

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Aivai ir svarīgi, lai svētku rotājumi radītu mājīguma sajūtu, tāpēc viņa cenšas izvairīties no sintētiskām, košām krāsām, pieturoties pie brūnajiem, zeltainajiem toņiem. Iesūtīts konkursam 'Rotājam māju Ziemassvētkiem!'

  Lasīt vairāk >>
28.12.2011.

Vandas mājās Ziemassvētkos ir ne vien izpušķota eglīte, svētku noskaņā izrotāti tiek arī griesti, sienas un krāsns. Skaties Vandas iesūtītās fotogrāfijas un smelies iedvesmu!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv