Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Vēl raksti par tēmu: zapte

Tautas medicīna pavasaros iesaka ēst upeņu pumpurus, vasarās ogas, bet rudeņos un ziemās lietot upeņu lapu tēju un upeņu karstos dzērienus, kam noderēs šī zapte. 

  Lasīt vairāk >>

Šodien daudzu ievārījumu vārīšanu aizstājusi svaigu ogu saldēšana. Arī avenes, protams, var saldēt, tomēr īstu aveņu ievārījumu nekas nevar aizstāt.

  Lasīt vairāk >>

Ir melleņu laiks un, ja gadās mežā (tirgū :) ) uziet labi daudz šo gardo ogu, iesaku pagatavot šo ievārījumu.

  Lasīt vairāk >>

Garšīgs savienojums - āboli kopā ar ķirbjiem. Nataša piedāvā divus variantus: ābolu ķirbju ievārījumu ar ingveru un ābolu ķirbju ievārījumu 'Uz Ziemassvētku nots

  Lasīt vairāk >>

Una konkursa 'Gatavojam krājumus ziemai!' ietvaros iesūtījusi rabarberu un banānu ievārījumu. Esot garšīgi!

  Lasīt vairāk >>

"Šis ir ļoti garšīgs ievārījums, turklāt tam nav vajadzīgs liels cukura daudzums, tāpēc tas arī nav pārāk salds. Lielisks veids, kā izlietot kaudzi ar āboliem,"- iesaka Una.

  Lasīt vairāk >>

Nataša iesaka piešķirt mazliet eksotikas jau ierastajai ābolu zaptei- savāri ābolus kopā ar banāniem! Recepte iesūtīta konkursa 'Gatavojam ziemas krājumus!' ietvaros

  Lasīt vairāk >>

"Pēc šīs receptes ābolu ievārījums ir biezs, mazliet atgādina vieglu želeju. Garša svaiga, mazliet līdzinās piparmētras garšai. Vienkārši fantastisks ievārījums!" - Nataša ir sajūsmā.

  Lasīt vairāk >>

Viktorija piedāvā tev ziemas krājumus papildināt ar ko pikantu- Aso tomātu džemu. Recepte iesūtīta konkursa 'Gatavojam krājumus ziemai' ietvaros.

  Lasīt vairāk >>

Konkursa Gatavojam krājumus ziemai! ietvaros Signe čakli iesūtīja vairākas ievārījumu receptes. Šeit viņas recepte ābolu ievārījumam. Ļoti vienkārši pagatavojams!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv