Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Aprīlis Vārda dienas Aivija, Vidaga
Vēl raksti par tēmu: vivido gym
09.04.2014.

Mēneša laikā zaudēt 7-13 centimetrus viduklī nav joka lieta! Pēc daudzo centimetru nomedīšanas jāpalīdz ādai atgūt elastību un tvirtumu.

  Lasīt vairāk >>
04.04.2014.

Slaidā vidukļa medībās mēneša laikā nomedīti teju 28 centimetri! Mums, projekta veidotājiem, atliek tikai apbrīnā ieplēst acis un priekā spurgt līdz dalībniecēm!

  Lasīt vairāk >>
02.04.2014.

Dāmas, vai jūs maz pamanījāt, ka pagājis jau mēnesis, kopš aicinājām iesaistīties mūsu tievēšanas projektā - doties kopīgās slaidā vidukļa medībās!?

  Lasīt vairāk >>
28.03.2014.

Visu aizvadīto nedēļu aicinājām slaidā vidukļa mednieces pastāstīt par savām attiecībām ar sportošanu. Paldies jums par saviem stāstiem!

  Lasīt vairāk >>

Veselīgs dzīvesveids ietver gan sabalansētu uzturu un emocionālo labsajūtu, gan fiziskās aktivitātes. Šoreiz parunāsim par to, kādas sportiskā aktivitātes jūs piekopjat

  Lasīt vairāk >>
12.03.2014.

Ir pagājušas divas nedēļas kopš sākusies akcija „Slaidā vidukļa medības”. Atskatāmies uz līdzšinējo un uzdodam šīs nedēļas uzdevumu.

  Lasīt vairāk >>
24.02.2014.

Šodien ir tā diena, kad sākt ceļu pretim savai apņēmībai uzlabot formu un zaudēt liekos centimetrus - dodam startu tievēšanas akcijai Slaidā vidukļa medības 2014

  Lasīt vairāk >>

Ja intīmie muskuļi ir vāji, tie saraujas nepietiekami, sieviete negūst gaidīto labsajūtu seksā. Statistika vēsta – 44 procenti laulāto pāru izšķiras seksuālās disfunkcijas dēļ.

  Lasīt vairāk >>

Daudzas sievietes iestājoties siltākam laikam vēlas aktivitātes sporta klubā nomainīt pret velosipēdu, skriešanu vai aktivitātēm dārzā. Vai tas ir labi ?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv