Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  28. Maijs Vārda dienas Vilhelms, Vilis
Vēl raksti par tēmu: vitamīni
29.12.2019.

Veģetāram un vegānam uzturam gan Latvijā, gan pasaulē kopumā pievēršas aizvien vairāk cilvēku, jo tas palīdz saglabāt normālu ķermeņa svaru, normalizē holesterīna līmeni un asinsspiedienu, kā arī mazina dažādu slimību risku. Tomēr, izvēloties šādu dzīvesveidu, jāņem vērā vairāki nosacījumi ēdienkartes veidošanā, lai organisms arī bez atsevišķu pārtikas produktu grupu lietošanas varētu uzņemt visas organismam nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus. 

  Lasīt vairāk >>
12.04.2016.

Kurš gan nepazīst ērkšķogu! Šim krūmam kalni - to dzimtene - iemācījuši patstāvīgu dzīvi, tādēļ tas mūsu dārziem ir īpaši piemēroti.

  Lasīt vairāk >>

Vai atceries, ka aprīļa sākumā 6 portāla lasītājām devām iespēju lietot kādu no Floradix produktiem? Lūk, viņu vērtējumus par šiem dabiskajiem uztura bāgātinātājiem.

  Lasīt vairāk >>

Pavasara nogurums, pārslodze darbā, intensīvas sportošanas sekas, spēku izsīkums un krampji ir biežākās sūdzības, ko lasītājas vēlētos novērst ar FLORADIX līdzekļiem.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Lai cik dīvaini tas arī nebūtu, tieši tagad, kad ziema jau praktiski beigusies, dažkārt nepietiek spēka par to no sirds priecāties...

  Lasīt vairāk >>

Viedokli jautājām trīs speciālistiem – ģimenes ārstei–pediatrei Indrai Šapelei, imunologam Laurim Līcītim un homeopātei Dacei Gailei.

  Lasīt vairāk >>

Kura no mums gan nav izjutusi nogurumu, enerģijas izsīkumu, piedzīvojusi imunitātes kritumus... Lasītājas saka, ka lielu daļu šo sūdzību viņām ir izdevies novērst.

  Lasīt vairāk >>

Sešs no mūsu lasītājām jau tuvākajā laikā sāks uzlabot pašsajūtu ar Floradix šķidrajiem uztura bagātinātājiem.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Neraugoties uz mūsu centieniem ar pārtiku uzņemt visus organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, dažkārt tas tomē..

  Lasīt vairāk >>

Augstais E vitamīna īpatsvars smiltsērkšķu ogās ir galvenais iemesls, kāpēc to var dēvēt par pretnovecošanas brīnumlīdzekli. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv