Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Aprīlis Vārda dienas Aivija, Vidaga
Vēl raksti par tēmu: vingrojumi
12.05.2014.

Šajā gadā bijām liecinieces milzīgai mērķtiecībai, savstarpējam atbalstam, patiesām sarunām par tievēšanu, par medību ieročiem un par dzīvi kopumā.

  Lasīt vairāk >>

Ja intīmie muskuļi ir vāji, tie saraujas nepietiekami, sieviete negūst gaidīto labsajūtu seksā. Statistika vēsta – 44 procenti laulāto pāru izšķiras seksuālās disfunkcijas dēļ.

  Lasīt vairāk >>

Lai vidukli varētu saukt par slaidu un vēderiņš kļūtu plakanāks vajadzēs pielietot atbilstošus „ieročus”.

  Lasīt vairāk >>

Zemādas tauku slānītis vidukļa rajonā ir sieviešu galvenais ienaidnieks, taču tas ir arī ģenētiski ieprogrammētais „aizsargvalnītis” cilvēces turpināšanai un tāpēc padodas kā pēdējais.

  Lasīt vairāk >>

Nodarbojoties ar aktivitātēm svaigā gaisā, neaizmirsti arī veikt ķermeņa līdzsvarošanas vingrinājumus.

  Lasīt vairāk >>

Mēs, dāmas, ļoti bieži esam neapmierinātas ar kādu savu ķermeņa daļu, un dažreiz pat nepamatoti noniecinām...

  Lasīt vairāk >>

Tieši tavi intīmie muskulīši atbildīgi par to, lai tu kvalitatīvi izbaudītu mīlas priekus un neraizētos par tādām problēmām kā urīna nesaturēšana.Tāpēc sāc vingrināt tos jau šodien!

  Lasīt vairāk >>

Akcijas 1..2..3 Aiziet! ietvaros pirmā vingrošanas grupiņa jau atsaukusies - Ligita ar savām draudzenēm, smeļoties iedvesmu no SievietesPasaule.lv video vingrojumiem, tiekās Tautas namā un kārtīgi izvingrojas. Lasi, kā viņām iet!

  Lasīt vairāk >>

Stiepjamies kā žirafes un šūpojamies kā niedres - fizioterapeites Vitas Muižnieces vingrojumi Tev un Tavam bērnam. Vingrošana kopā ar bērnu var sagādāt daudz prieka un izvērsties par patīkamu piedzīvojumu.

  Lasīt vairāk >>

Pēc bērniņa piedzimšanas tavas galvenās rūpes un domas ir saistītas ar mazuli. Tomēr šis ir laiks, kad tev jāmīl arī savs ķermenis, un organismam atjaunoties pēc dzemdībām ļoti labi var palīdzēt kustības.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv