Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  5. Jūnijs Vārda dienas Igors, Ingvars, Margots
Vēl raksti par tēmu: vingrošana

Dažas jaunās māmiņas pēc grūtniecības un dzemdībām savā iepriekšējā formā atgriežas ļoti ātri, dažkārt pat neko īsti nedarot. Tomēr citām šis ir sāpīgs jautājums. Tāpēc šoreiz par dažādām procedūrām, kas var palīdzēt uzlabot galvenās pēcdzemdību problēmzonas.

  Lasīt vairāk >>

Lai saudzēšana un rūpes par sevi nepārvērstos neveselīgā mazkustīgumā un pat kaitīgā bezdarbībā, izmanto kādu no šiem Medeors Pluss februāra piedāvājumiem! 

  Lasīt vairāk >>

Šogad fizioterapeiti dodas ciemos pie mums, proti, biroju un dažādu organizāciju kolektīvi ir aicināti pieteikties uz bezmaksas fizioterapijas meistarklasēm.

  Lasīt vairāk >>

Dzemdības ir ļoti spēcīgs fizisks un arī emocionāls pārdzīvojums. Ir liela nozīme tam, lai mēs šim brīnumainajam, bet arī grūtajam uzdevumam pienācīgi sagatavotos.

  Lasīt vairāk >>
25.03.2014.

Ielūkojāmies pirms 39 gadiem tapušās publikācijās žurnālā ‘Padomju Latvijas Sieviete’. Kas tolaik satrauca sieviešu sirdis un prātus?

  Lasīt vairāk >>

Drīz brīvdabas sportošanu būs jāaizstāj ar fiziskajām aktivitātēm telpās, "Ķīpsalas peldbaseins" sporta komplekss jauno sezonu sagaida ar plašu nodarbību klāstu.

  Lasīt vairāk >>

Laura šo pavasari sākusi gluži kā otru 'jauno gadu'- jaunas apņemšanās un jauni mērķi!

  Lasīt vairāk >>
27.09.2010.

Sejas vingrošanu bieži sauc par „jaunu" virzienu skaistuma pasaulē. Īstenībā šis „jaunais" fitnesa veids eksistē jau vairāk kā 100 gadus. Kas īsti ir sejas vingrošana un kādu efektu ar to var sasniegt?

  Lasīt vairāk >>

Vasarā tev noteikti jāizmanto iespēja savu ķermeni izkustināt ūdenī! Vingrojumi ūdenī var būt vienlīdz efektīvi kā vismaz 30 minūšu nodarbības sporta zālē. Fizioterapeite Vita Muižniece iesaka, kā kustēties ūdenī.

  Lasīt vairāk >>

Divas nedēļas varējāt sūtīt pieteikumus, lai saņemtu iespēju mēnesi vingrot sporta kluba „Veselības fabrika" treneru vadībā un atrastu sev piemērotāko programmu. Uzvarētājas ir...

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv