Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Vēl raksti par tēmu: vardarbība

Šī brīža apstākļos, kas sagādā dažādas grūtības cilvēkiem Latvijā un visā pasaulē, īpaša slodze ir jāiztur sievietēm, kuras nemitīgi atrodas darbā 24/7 režīmā. Tas ietver ne tikai profesionālos pienākumus, bet arī neatalgotu darbu, rūpējoties par māju un bērniem, kur nav atelpas mirkļu sev.

  Lasīt vairāk >>
06.04.2020.

Sarežģītākais šajā stāstā ir spēt sabalansēt vajadzības. Pirmkārt jau atpazīt un tad rīkoties atbilstoši. Kad stāsts nonāk līdz pāra attiecībām, situācija paliek dubultsarežģīta, mums jāsaprot ne tikai savas, bet arī otra vajadzības.

  Lasīt vairāk >>

Mums bija brīnišķīga dzīve un šķietami laimīga ģimene. Mums ir lielisks dēls, mums bija gandrīz nesalaužama draudzība un mīlestība, kas bija dziļāka par jebko, ko esmu piedzīvojusi. Taču, laikam ritot, viss mainījās...

  Lasīt vairāk >>

Janas Egles stāstu varoņi ilgi dzīvo lasītāja prātā un sirdī,- teikts stātu krājuma “Gaismā” anotācijā. Viņa pieskaras un raksta par cilvēka dabu, par instinktiem un zemapziņas dzīlēm. 

  Lasīt vairāk >>

Seksuālā vardarbība nav tikai šovbiznesa monstrs. Tā dzīvo visur. Es to izbaudīju. Es arī esmu upuris. #MeToo

  Lasīt vairāk >>

Šobrīd gribas apstāties, lai kritiskāk izvērtētu atsevišķus viedokļus, kuri ir sastopami portālos, sociālajos tīklos, blogos, žurnālos, semināros, kuri popularizē šķietami laimīgas dzīves receptes.  

  Lasīt vairāk >>

Es esmu bijušais "Sistēmas bērns". No 1.klases līdz 3.klasei es dzīvoju kādā internātskolā, kura atradās 200 km no manas dzimtās pilsētas, un no 5.klases līdz 9.klasei, es dzīvoju bērnunamā, kurš atradās manas dzimtās pilsētas rajonā.

  Lasīt vairāk >>
25.11.2010.

25.novembrī pasaulē un arī Latvijā atzīmē Starptautisko dienu cīņai pret vardarbību pret sievietēm, pieminot no vardarbības cietušās un bojā gājušās sievietes.

  Lasīt vairāk >>
20.01.2010.

Sociālekonomiskā spriedze ģimenēs, kas saistīta bezdarbu, nenokārtotām kredītsaistībām, bieži veicina vardarbīgu savstarpējo attiecību veidošanos. Kur vērsties pēc bezmaksas psihologa un jurista palīdzības?

  Lasīt vairāk >>
11.01.2010.

Pavisam drīz tā viens otram varēs teikt francūži, jo Francija vēlas pieņemt likumu, kas noteiktu, ka psiholoģiskā vardarbība ir sodāma. Vai psiholoģiskā vardarbība būtu jāsoda arī Latvijā?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv