Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Vēl raksti par tēmu: vīrieša veselība
16.02.2014.

Ja gribam, lai mūsu mīļotais būtu ar dzīvi apmierināts, spējīgs un veselīgs vīrietis, ir rūpīgi jādomā, ko mēs gatavojam viņam vakariņās.

  Lasīt vairāk >>

Rubrikas „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība” ietvaros šoreiz tiekamies ar andrologu, lai mazliet vairāk izprastu viņus- mūsu vīriešus

  Lasīt vairāk >>

Jebkurš iekaisums, ne tikai STS, lai arī sākotnēji var noritēt bez sūdzībām, laika gaitā var atstāt nopietnas sekas, tai skaitā, uz seksuālo dzīvi.

  Lasīt vairāk >>

Reklāmu iespaidā daudz tiek ironizēts par vīriešu veselību un prostatu, tomēr joki mazi, jo tā būtiski pasliktina vīrieša un arī partneres dzīves kvalitāti.

  Lasīt vairāk >>

Jaunā 3 D tehnolģija palīdzēs daudz sekmīgāk novērtēt prostatas stāvokli un savlaicīgi diagnosticēt prostatas vēzi, lai sekmīgāk veiktu ārstēšanu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā pirmssvētku laikā sākam kampaņu „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība”, lai runātu par veselīgām sievietes un vīrieša attiecībām.

  Lasīt vairāk >>

Mediķi novērojuši, ka Latvijas vīriešu vidū pieaug ielaisto slimību skaits. Viņi savlaicīgi nevēršas pie ārsta un ar prostatu sāk slimot gados arvien jaunāki vīrieši.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv