Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  17. Februāris Vārda dienas Donats, Konstance
Vēl raksti par tēmu: vēzis

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” izsludina pieteikšanos 2020.gada psihosociālās rehabilitācijas programmai „Spēka Avots”, kas domāta cilvēkiem, kurus skāris vēzis. 

  Lasīt vairāk >>

Lai apvienotu aktīvus cilvēkus, kuri saskārušies ar vēzi, un tagad paši ir gatavi dalīties pieredzē un palīdzēt tikt galā ar pārbaudījumiem citiem, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība ”Dzīvības koks” uzsāk mentoru kustību.

  Lasīt vairāk >>

Vēža savlaicīgas atklāšanas programma ietver valsts apmaksātas krūts vēža, dzemdes kakla vēža un zarnu vēža profilaktiskās pārbaudes. 

  Lasīt vairāk >>

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” aicina cilvēkus, kurus skāris vēzis, pieteikties psihosociālās rehabilitācijas programmai "Spēka avots".

  Lasīt vairāk >>

Arī šajā gadā biedrība “Dzīvības koks” turpina organizēt savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skārusi diagnoze – vēzis. 

  Lasīt vairāk >>

Iestājoties rudenim turpinās iniciatīva, savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skārusi diagnoze - vēzis. Par dalību grupā NAV jāmaksā.

  Lasīt vairāk >>

Tas nav vienkārši Vēžu laiks, bet tas ir Vēžu super-superlaiks, jo Jupiters vēl ir Vēžos un tur ir arī Saule. Superlaiks ir tikai vienu reizi 12 gados.

  Lasīt vairāk >>

Maikls Duglas apgalvo, ka aktīva orālā seksa piekopšana viņam izraisījusi mutes vēzi. Tā tas patiesi var būt. Bet vai  tāpēc orālajam seksam turpmāk jāsaka - NĒ!?

  Lasīt vairāk >>

"Sievietes pārāk daudz domā par citiem. Nevajag aizmirst arī par sevi", saka Elīna.

  Lasīt vairāk >>

Gunita tomēr nenociešas un liek Ādamam manīt, ka šaubas par viņa slimību. Ādamu tas, protams, pamatīgi nokaitina.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv