Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  27. Maijs Vārda dienas Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Vēl raksti par tēmu: vērtējums

Māra Bērziņa īsprozas krājums Gūtenmorgens ir viens no retajiem humoristiskajiem literārajiem darbiem jaunāko laiku latviešu literatūrā. Vai protam pasmieties par sevi?

  Lasīt vairāk >>

Lasi, kā Inese no grāmatu klubiņa vērtē šo mūsdienu ukraiņu rakstnieka Andreja Kurkova darbu!

  Lasīt vairāk >>

Šis ir viens no izcilākajiem apbrīnojamā japāņu autora Haruki Murakami darbiem.

  Lasīt vairāk >>
14.01.2012.

Sajūtas ar šokolādi un ēteriskajām eļļām matos bija vienkārši fascinējoši kolosālas un beigās sajūta bija tāda, it kā es būtu pie draugiem pavadījusi brīnišķīgas pāris stundas un vēlētos tur atkal atgriezties, - sajūtās par šokolādes matu masku dalās Aija Mežale.

  Lasīt vairāk >>
14.01.2012.

Ilona bija viena no laimīgajām, kura no SievietesPasaules lielā dāvanu maisa saņēma dāvanu karti Biotēkas Ekostudijas apmeklējumam un varēja baudīt aromātisko šokolādes masku matiem. Piedāvājam Ilonas vērtējumu par šo procedūru.

  Lasīt vairāk >>
15.08.2011.

Augusts - pēdējais mēnesis šovasar, kad vēl varam ļauties saules stariem. SievietesPasaule.lv lasītājas izmēģinājušas 'Physiogel' sērijas saules aizsargkrēmu un nu sniedz savu vērtējumu par to.

  Lasīt vairāk >>

Pavasaris nāk ar vēlmi pucēties! To apliecināja lasītājas, kuras pieteicās izmēģināt Oriflame jauno skropstu tušu 2FX, kas, pateicoties īpašai dozēšanas sistēmai, ļauj izvēlēties piešķirt skropstām garumu vai apjomu.

  Lasīt vairāk >>

"Kaut kas tajā mani uzrunāja, bet vienlīdz arī nedaudz lika vilties," raksta Edīte Irbe, piebilstot, ka šī lasāmviela mazāk aizraus spraigu notikumu cienītājus, taču uzrunās tos, kam patīk viegla, bet ne banāla literatūra.

  Lasīt vairāk >>
10.01.2011.

Vēl pērn izsludinātā Oriflame "Endless Lash" skopstu tušas testa dalībniece Laura par tušas vērtēšanas procesu uzrakstījusi veselu dienasgrāmatu. Piedāvājam ar to iepazīties arī tevi!

  Lasīt vairāk >>
14.09.2010.

Turpinām aizsākto tradīciju - katra mēneša labāko kino recenziju autoriem dāvinām brīvbiļetes uz kādu no filmām, ko izrāda kinoteātrī "Cinamon". Šoreiz paziņojam augusta labāko kino kritiķu vārdus!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv