Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Vēl raksti par tēmu: traumas

Mājas aptieciņa ir tā vieta, ko ieteicams ik pa laikam pārcilāt, lai atbrīvotu no vecajiem medikamentiem un papildinātu ar jauniem. Kam tad vajadzētu atrasties mājas aptieciņā? 

  Lasīt vairāk >>
26.08.2014.

Situācijas, kurās mūsu lasītājas pārbaudīja ICE POWER aukstuma līdzekļus, bija visdažādākās. Cik efektīvi katrā no tām izrādījās šie sāpju remdētāji, lasi atsauksmēs!&a

  Lasīt vairāk >>

Kā savā pieteikumā norādīja kāda portāla lasītāja, mēs esam kā staigājošas dažādu sūdzību enciklopēdijas. Ceram, ka ar ICE POWER tās izdosies uzveikt!

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Ārstēšana ar aukstumu ir gadsimtiem zināma ārstēšanas metode. Tā ievērojami samazina sāpju sajūtu, atvieglo muskuļu sāp...

  Lasīt vairāk >>

Kā slēpojot un braucot ar sniega dēli visvienkāršākajā veidā izvairīties no traumām – stāsta klīnikas Premium Medical virsārsts, ķirurgs Sergejs Kļimčuks.

  Lasīt vairāk >>

Optometriste Ilze Dilāne konsultē par sadzīvē visbiežāk gūtām acu traumām, ko gūst gan pieaugušie, gan bērni. Noteikti izlasi un ņem vērā šos ieteikumus gadījumos, kad kādam tuvam cilvēkam gūts acu ievainojums!

  Lasīt vairāk >>

Gan baudot ziemas priekus slēpojot, gan vienkārši dodoties ikdienas gaitās pa slidenām ietvēm vai bargā salā, diemžēl gadās gūt traumas. Ko darīt sasitumu gadījumā? Un kā izvairīties no apsaldējumiem?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv