Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Vēl raksti par tēmu: trauki
22.10.2015.

Ir vērts ievērtēt šos četrus virtuves palīgus no RITO, jo tie tavus vai tavu paziņu gatavošanas apvāršņus var pavērt vēl plašākus.

  Lasīt vairāk >>

Kulināri eksperimenti jums visām iet tīri labi pie sirds, sāk šķist pārlūkojot iesūtītos pieteikumus četru interesantu virtuves rīku testēšanai no RITO. 

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Ja arī tev laiku pa laikam gribas iepazīt un izmēģināt jaunas ēdienu variācijas, piesakies un izmēģini kādu no šiem četriem virtuves...

  Lasīt vairāk >>
13.04.2015.

Ja tev vienmēr bijis žēl izmest labas, lai arī nekad nelietotas lietas, šī ir iespēja, kā atbrīvoties no nevajadzīgajiem traukiem zaļi un sociāli atbildīgi!

  Lasīt vairāk >>

Ikvienai no jums bija iespēja laimēt ielūgumus uz tuvākajām "Trauki" izrādēm Dirty Deal Teatro. Lūk, atbildes, kuras no jums gaidījām, un, protams, uzvarētāju vārdi!

  Lasīt vairāk >>

Atbilžu iesūtīšana noslēgusies. Ja vēlies laimēt ielūgumu divām personām uz Dirty Deal Teatro 13. vai 30.aprīļa izrādi 'Trauki', atbildi uz šiem trīs jautājumiem

  Lasīt vairāk >>
12.11.2014.

Mūsdienu sabiedrībā sievietei ir iespēja pildīt dažādas lomas. Taču kurā brīdī iespēja kļūst par pienākumu? Un cik lielā mērā sievietes rīcību nosaka viņa pati?

  Lasīt vairāk >>

Piekritīsiet, ideju, kur un kā klāt galdu ir bezgala daudz! Bija patiess prieks pēdējo nedēļu laikā ieraudzīt to, cik radošas šajā jomā esat jūs, mūsu lasītājas. Nu paziņojam uzvarētājas!

  Lasīt vairāk >>
17.10.2011.

Noslēdzies konkurss 'Galdiņ klājies!' un lūk publicējam iesūtītās idejas, kā uzklāt košu un skaistu galdu gan svētkos, gan ikdienā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv