Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Vēl raksti par tēmu: terapija

Apmācību cikls “Kā mazināt sāpes bez medikamentiem” ir paredzēts pieaugušajiem, kuri cieš no biežām sāpēm un nevēlas lietot medikamentus pārmērīgi daudz vai arī zāles nav pietiekoši sāpju remdējošas.

  Lasīt vairāk >>

EMDR ir kā process, kurā brūce pārvēršas par rētu: redzot rētu, mēs, protams, atceramies, kā to ieguvām, tomēr pieskaroties tā vairs nesāp. 

  Lasīt vairāk >>

Mandala ir kā atspoguļojums visam, kas ir. Arī cilvēka ķermenis ir mandala, kur sirds ir centrs.

  Lasīt vairāk >>

Arvien vairāk cilvēku ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā, sāk ne tikai pamanīt, bet daudz nopietnāk raudzīties uz regresijas terapiju, izvēloties to par metodi savu problēmu risināšanai un iekšējās pasaules izzināšanai.

  Lasīt vairāk >>

Katram ir savs sargeņģelis vai pat vairāki, atkarībā no tiem Dvēseles uzdevumiem, kas katram ir jāapgūst un jāiemācās.

  Lasīt vairāk >>

Rehabilitācijas centra „Līgatne” fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ingrīda Tambora un Ģimenes aptieku speciālisti stāsta, kādi ir biežākie muskuļu sāpju iemesli un kā tos ārstēt.

  Lasīt vairāk >>

Dzintars parasti asociējas ar rotām un suvenīrglezniņām. Taču tas ir arī dabisks veselības uzlabošanas līdzeklis. Pagājušajā nedēļā Līga devās uz savas ādas izmēģināt dzintarterapiju.

  Lasīt vairāk >>

Slavenais indiešu guru un filozofs Ošo dusmas sauc par garīgu vēmienu, ko nevajadzētu izgāzt uz citiem. Ošo ieteikumi, ko darīt situācijās, kad kāds tevi novedis līdz baltkvēlei.

  Lasīt vairāk >>

Cik bieži tu norij sāpju vai dusmu kamolu, kas kāpj kaklā? Tu norij ne tikai siekalas, līdz ar tām tu norij arī emocijas un nerealizēto enerģiju. Uzzini, kā tas tev kaitē un kāpēc ir ieteicams spļaudīties.

  Lasīt vairāk >>

Grāmata stāsta par augiem, no kuriem tiek pagatavotas Baha ziedu esences, analizē augu uzbūvi un nozīmi, salīdzinot to ar cilvēku izturēšanos un emocionālo pasauli.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv