Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Jūlijs Vārda dienas Alda, Maruta
Vēl raksti par tēmu: teātris
06.09.2017.

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim? Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Par to jaunajā izrādē!

  Lasīt vairāk >>

Ikvienai no jums bija iespēja laimēt ielūgumus uz tuvākajām "Trauki" izrādēm Dirty Deal Teatro. Lūk, atbildes, kuras no jums gaidījām, un, protams, uzvarētāju vārdi!

  Lasīt vairāk >>

Atbilžu iesūtīšana noslēgusies. Ja vēlies laimēt ielūgumu divām personām uz Dirty Deal Teatro 13. vai 30.aprīļa izrādi 'Trauki', atbildi uz šiem trīs jautājumiem

  Lasīt vairāk >>
27.03.2013.

Šodien- Starptautiskā Teātra diena, tādēļ iepazīstam tuvāk Latvijā esošos neatkarīgos teātrus. Un to ir diezgan daudz!

  Lasīt vairāk >>
27.03.2013.

Iepazīstam tuvāk piecus dažādu Latvijas neatkarīgos teātrus, uzdodot to pārstāvjiem vienādus jautājumus. Viņu atbildēs jūtama lielā aizrautība un mīlestība pret savu teātri un

  Lasīt vairāk >>
26.03.2012.

27. martā – pirmizrāde programmai „Miers un Bērziņš!”  Dailes teātra Lielajā zālē.

  Lasīt vairāk >>
18.03.2012.

Režisors atzīst, ka tieši tagad Šveiks ar savu optimismu un dzīves gudrību ir vajadzīgs tā, kā nekad agrāk.Režisors atzīst, ka tieši tagad Šveiks ar savu optimismu un dzīves gudrību ir vajadzīgs tā, kā nekad agrāk.Režisors atzīst, ka tieši tagad Šveiks ar savu optimismu un dzīves gudrību ir vajadzīgs tā, kā nekad agrāk.Režisors atzīst, ka tieši tagad Šveiks ar savu optimismu un dzīves gudrību ir vajadzīgs tā, kā nekad agrāk.

  Lasīt vairāk >>
29.02.2012.

14.martā Dailes teātrī notiks jauniestudējuma "12.diena" pirmizrāde. Iestudējuma režisors ir Mihails Gruzdovs.

  Lasīt vairāk >>
25.01.2012.

Jau vairāk nekā mēnesi Liepājas teātrī strādā jaunais režisors Mārcis Lācis – viņa vadībā top muzikāla izrāde bērniem „Runcis zābakos”.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2012.

27. janvārī Dailes teātrī notiks Viljama Šekspīra traģēdijas „Romeo un Džuljeta” jauniestudējuma pirmizrāde. Topošās izrādes režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv