Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  22. Oktobris Vārda dienas Irīda, Īrisa
Vēl raksti par tēmu: svētki
20.04.2019.

Šodien ļaujies dabas ritumam un mūsu senču gudrībām. Viņi uzskatīja, ka Lieldienu rītā agri jāceļas, lai redzētu, kā saulīte rotājas, un jāmazgājas tekošā ūdenī, kas tek pret sauli. 

  Lasīt vairāk >>
18.12.2017.

Dizainers Ingus Gustavsons piedāvā vairākus variantus, kā no vienkāršām sastāvdaļām izveidot skaistus un smaržīgus svētku dekorus – čiekuru un krustnagliņu bumbiņas. 

  Lasīt vairāk >>

Pēdējos gados kā īpašs kārums dziedātājas Jolantas Gulbes-Paškevičas mājās top Ziemassvētku kēkss, kas ar savu izteikto smaržu vairo svētku sajūtu.

  Lasīt vairāk >>
14.06.2016.

Mēs visi zinām, ka vajag dzīvot taupīgi, veidot uzkrājumus, taču, tuvojoties svētkiem, visas šīs apņemšamšanās izčākst kā pērnais sniegs.

  Lasīt vairāk >>
15.04.2014.

Dentelle Charm radošās meitenes iesaka dažas idejas, kā pašu spēkiem pagatavot lieliskas dekorācijas klājot Lieldienu svētku galdu.

  Lasīt vairāk >>
04.04.2014.

Klājot galdu Lieldienās, smeļamies iedvesmu no pavasara un dabas. Zaļie, dzeltenie toņi ar košākiem akcentiem, noformējumam -dabas materiāli.

  Lasīt vairāk >>

Šoreiz tā vietā, lai stresotu, pamēģini citādu pieeju svētkiem -- vairāk "būt" un mazāk "darīt". Būt apzinātai. Palēnināt skrējienu un izbaudīt.

  Lasīt vairāk >>

Piedalies šajā konkursā-testā un kļūsti par "Lieliska dāvana" dāvanu komplekta „Izklaide”  ieguvēju!

  Lasīt vairāk >>
26.06.2013.

Ikdienas steigā bieži var pietrūkt laika, lai izdomātu, ar kādām neparastām dāvanām pārsteigt savus tuviniekus un draugus. Dalāmies ar idejām gana neparastām dāvanām! 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv