Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  10. Augusts Vārda dienas Audris, Brencis, Inuta
Vēl raksti par tēmu: svārki

Agrāk sievietes saviem ikdienas darbiem piešķīra īpašu sakrālu nozīmi, tie bija kā maģiski rituāli. Tāpēc ģimenes bija harmoniskākas, cilvēki – veselīgāki un laimīgāki. Taču nekas no tā nav neatgriezeniski zaudēts. 

  Lasīt vairāk >>
01.06.2016.

Kā jau vēstī nosaukums “30 dienas svārkos”, visu jūniju ikviena sieviete tiek aicināta audzēt un izkopt savu sievišķību, valkājot tikai svārkus un kleitas.

  Lasīt vairāk >>
23.02.2015.

Tām, kas gatavojas 8.martam vai gatavojas pavasarim – iespēja iegādāties Latvijā ražotu apģērbu ar īpašu akcijas atlaidi!

  Lasīt vairāk >>

Pašizaugmes un sievišķības atmodināšanas semināros nereti dzirdēta frāze: vēlies atgūt sievišķību, valkā svārkus. Nolēmām noskaidrot, vai tā ir!

  Lasīt vairāk >>
19.07.2013.

Vasara ir laiks, kad visizteiktāk varam parādīt sievišķību, jo nav jātērpjas biezos džemperos, biksēs un mēteļos. Kas gan var būt sievišķīgāk par kleitiņu!?

  Lasīt vairāk >>
15.05.2013.

Šajā gadā pašmāju apģērbu ražotājs VAIDE svin 20 gadu jubileju. 2013.gada pavasara/vasaras kolekciju uzņēmums radījis par godu Rīgai - pilsētai, kurā tā top!

  Lasīt vairāk >>
21.12.2012.

Apģērbu veikals MAYA piedāvā Latvijā ražotus augstākās kvalitātes sieviešu svētku apģērbus un aksesuārus, kā arī plašāko ikdienas apģērbu izvēli Latvijā.

  Lasīt vairāk >>
29.11.2009.
Ko tu teiktu par somu, kas pašūta no armijnieku telts un kosmētikas maciņu no medmāsas svārkiem? Somijas modes zīmols „Globe Hope" tieši no šādiem otrreiz pārstrādājamiem materiāliem - potenciāliem atkritumiem, rada modi.  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv