Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Vēl raksti par tēmu: stils

Semināra mērķis ir piedāvāt sievietēm resursus sevis pilnveidošanai - stiprināt savu pašapziņu, lai parūpētos par savu sievišķību un gudri organizētu vidi sev apkārt. 

  Lasīt vairāk >>

Semināru vadīs stila konsultante Asun Gaytan de Ayala un tā mērķis ir runāts par to, kā justies labi un veidot savu vizuālo tēlu saskaņā savu personību.

  Lasīt vairāk >>
11.02.2014.

Nodarbībās uzzināsi savu sezonas tipu, auguma formu, atbilstošās krāsas, piemērotos aksesuārus un make-up uzklāšanas tehnikas.

  Lasīt vairāk >>
29.05.2013.

Neapšaubāmi vasara ir laiks, kad varam ļaut savai sievišķajai būtībai uzplaukt visā krāšņumā. Garas, vējā plīvojošas kleitas, gaisīgas blūzītes...

  Lasīt vairāk >>
10.12.2012.

Pārsteidz sievieti ar apģērbu vai aksesuāriem, kas viņu pavadīs īpašās svētku reizēs vai būs ērts ikdienas līdzgaitnieks!

  Lasīt vairāk >>
29.05.2012.

Sievietes, kuras maz uzmanības pievērš veselībai un ēšanas paradumiem, jūtas sliktāk.

  Lasīt vairāk >>

"Modes vēsturē" apskatītas tērpu veidošanas tendences pēdējo divu gadsimtu laikā.

  Lasīt vairāk >>
26.10.2011.

Aktuālāko frizūru katalogs ir gana raibs un dažāds - sākot no ļoti gariem, taisniem matiem un kuplām lokām, joprojām aktuālajiem 'bobiem' līdz pat īsām zēngalviņām ar koši krāsotām šķipsnām.

  Lasīt vairāk >>
18.10.2011.

„Nostājies pie sava drēbju skapja un centies tajā atrast mazo, smalko francūzieti,” aicina stiliste Barbara Brodele. Sekojot viņas padomiem arī Tu sevī vari atraisīt eleganto sievišķību, kas piemīt francūzietēm.

  Lasīt vairāk >>

'Šī gada rudens make-up tendences ir vērstas uz to, lai vienlaikus atspoguļotu sievietes spēku un sievišķību. Šoruden galvenie akcenti tiek likti uz acīm un lūpām,'-iesaka stiliste Laura Mašnovska.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv