Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  22. Februāris Vārda dienas Adrians, Rigonda, Ārija
Vēl raksti par tēmu: stāsts

Gaidot Latvijas dzimšanas dienu, izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā Līgas Rozentāles debijas grāmatu “Dāvana Latvijai”, kā arī uzdevumu un radošo darbu grāmatu “Apsveic Latviju!”. 

  Lasīt vairāk >>

Te nu viņa stāvēja – Rīgas lidostā, ar vidēja lieluma pleca somu, it kā būtu ar starppilsētu autobusu atbraukusi no rajona centra uz galvaspilsētu. Viņa bija atlidojusi uz Latviju, pati nesaprotot, kāpēc to darīja, jo nekādu lielo prieku atrašanās te neradīja. 

  Lasīt vairāk >>

Turpinām publicēt mūsu lasītājas Ingas Kerliņas stāstus. Šoreiz stāsts par dzīvi pēc... par otrajām iespējām... par Itāliju un skaisto Gardas ezeru.

  Lasīt vairāk >>

Stāstu krājums “Dubultnieki un citi stāsti” ir Toma Kreicberga pirmais izdevums latviešu valodā. Lūk, mūsu pārdomas par to!

  Lasīt vairāk >>

Ilze stāstus raksta salīdzinoši nesen, taču ar vienu tādu - "lielo meiteņu" stāstu - viņa vēlas padalīties arī ar mums. Lai visām piepildīta vasara!

  Lasīt vairāk >>

Gandrīz ikviens no mums bērnībā patiesi ir ticējis tam, ka Ziemassvētku vecītis ir īsts. Taču pienāk laiks, kad sastopamies ar skarbo realitāti - vecīša nav.

  Lasīt vairāk >>

Mūs interesē, kā Tu izvēlies dāvanas saviem mīļajiem! Pastāsti un, iespējams, tieši tevi apdāvināsim mēs ar kādu patīkamas sajūtas raisošu dāvanu komplektu!

  Lasīt vairāk >>

Vonnegūts tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem XX gadsimta amerikāņu rakstniekiem. Vai grāmatu klubiņa dalībnieces domā līdzīgi?

  Lasīt vairāk >>

Februāris ir mēnesis, kad tiek svinēts Ķīniešu Jaunais gads. Grāmatu klubiņā lasām stāstu, kas sola atklāt ko jaunu par šo kontrastiem bagāto zemi.

  Lasīt vairāk >>

Stāsts ir rūgti salds, kā šokolāde. Grāmata ir savaldzinājusi miljoniem cilvēku visā pasaulē.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv