Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Vēl raksti par tēmu: spf
19.08.2020.

Laba smarža, ideāls tilpums un nekādas alerģiskas reakcijas,- tāds īsumā ir mūsu lasītāju vērtējums par Bergland Aloe Vera saules aizsargkrēmu.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa ir pagājusi un platformā Facebook pēc nejaušības principa esam noteikuši divas sauļošanās krēma ieguvējas - apsveicam Mariju Kalniņu un Lienu Zvaigzni ar iespēju izmēģināt un novērtēt šo sauļošanās krēmu!

  Lasīt vairāk >>

Mēs kopā ar Dabīgās kosmētikas internetveikalu Econaturlines divām mūsu lasītājām dāvāsim iespēju laimēt dabiskās kosmētikas zīmola Bergland Aloe Vera sauļošanās krēmu un piedalīties tā testēšanā 

  Lasīt vairāk >>
14.07.2014.

Saruna ar sejas estētikas speciālisti Ilzi Actiņu par sejas ādas kopšanu, aizsardzību no saules, mitrināšanu, BB krēmiem un citām būtiskām lietām vasarā.

  Lasīt vairāk >>

Kā pasargāt ādu no saules staru kaitīgās iedarbības? Kas būtu jāņem vērā profilakses nolūkos un saules apdegumu gadījumos?

  Lasīt vairāk >>

Visefektīvākais profilaktiskais pasākums ādas vēža riska novēršanai ir izvairīšanās no saules un solārija. Taču, ja ir vēlēšanās baudīt saules vannas, tad noteikti jāievēro šie 15 svarīgie noteikumi.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv