Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Vēl raksti par tēmu: spēles

Spēlējoties bērni apgūst savu lomu sabiedrībā, attieksmi pret dažādām lietām un emociju izpausmi, kā arī dzīvei noderīgas iemaņas, tai skaitā, dzimto un svešvalodu.

  Lasīt vairāk >>
17.10.2013.

Sievišķīga fotografēšanās, dzirkstošā vīna glāžu piramīda, 2+1 akcija boulingā un Iespēja nobaudīt Bosca zīmola dzērienus BEZ MAKSAS.

  Lasīt vairāk >>
13.12.2012.

HEIDA ir Latvijas radošo pedagogu izstrādātās spēles tieši tavam bērnam.

  Lasīt vairāk >>

Līgas krustmeita aizrautīgi ķērusies pie savas Ziemassvētku dāvanas izmēģināšanas. Tā ir spēle, kas tiek ražota tepat Latvijā un atraktīvā veidā māca bērniem izpratni par ģimeni.

  Lasīt vairāk >>
30.12.2010.

Nav svarīgi, vai dosies uz karnevālu, ballīti vai uzņemsi viesus, vai paliksi mājās. Svarīgi ir atcerēties, ka noskaņu jau radām mēs paši!

  Lasīt vairāk >>
15.01.2010.

Tu esi jubilāre, visi sanākuši tevi apsveikt, taču prieks par ciemiņiem un dāvanām var nobālēt, ja esi nogurusi gatavojoties. Vienkāršas idejas, kā sarīkot dzimšanas dienas ballīti, un pašai to arī izbaudīt!

  Lasīt vairāk >>
28.12.2009.

Ja Jauno gadu šogad esat nolēmuši sagaidīt mājās - izlasi idejas, kā padarīt šo vakaru neaizmirstamu-  lai mājas ballīte izdotos labāka par sēdēšanu un glāzīšu cilāšanu!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv