Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  5. Jūnijs Vārda dienas Igors, Ingvars, Margots
Vēl raksti par tēmu: slimības

Hipoglikēmijas biežākie simptomi ir izsalkums, nervozitāte, trīce, svīšana, reibonis, miegainība vai apjukums, bet, ja to laicīgi nenovērš, tā var izraisīt pat bezsamaņu.

  Lasīt vairāk >>

Galvenie riska faktori saslimšanai ar 2. diabēta tipu līdzās ģenētiskajai sliecībai ir liekais svars, īpaši ja tauku uzkrājums koncentrējas uz vēdera.

  Lasīt vairāk >>

Nupat ir sākusies kampaņa „Es iešu” krūts vēža saslimstības mazināšanai Latvijā.

  Lasīt vairāk >>

Gripa kā stop signāls, bēgšana no kādas situācijas, kā iespēja atpūsties vai baiļu rezultāts?

  Lasīt vairāk >>
23.11.2011.

Viss izmēģināts, bet pumpas kā metās tā metas. Ne krēmi, ne toniki palīdz, pat vizītes pie kosmetologa un dermatologa nav devušas rezultātus. Ko tas nozīmē? Iespējams, pumpas signalizē par ko nopietnāku.

  Lasīt vairāk >>

„Mani nepaņēma donoros. Esot zems asinsspiediens! Ko diez Siņeļņikovs par to saka? Kā tad man trūkst, ka tik zems tas spiediens?” – atskrējusi no Asinsdonoru centra, satraukti mums stāstīja kolēģe. Kopā lūkojāmies pēc atbildēm.

  Lasīt vairāk >>

Vai tu tici, ka fiziskās kaites - angīna, muguras sāpes, stīvas locītavas, kuņģa čūla utt. - patiesībā izraisa mūsu emocijas? Luīzes Heijas fizisko problēmu iespējamo emocionālo cēloņu ceļvedis.

  Lasīt vairāk >>

Ezotēriski tiek uzskatīts, ka tiklīdz dzīvē zūd līdzsvars starp vīrišķo un sievišķo enerģiju, tas tūlīt ietekmē dzimumorgānu stāvokli. Olnīcu iekaisumi, neregulāras menstruācijas, cistas, grūtniecības toksikoze utt. - vai tās visas rodas galvā un kāpēc?

  Lasīt vairāk >>

Vai zināji, ka tas, kā mums izpaužas saaukstēšanās simptomi un kā tos labāk ārstēt, atkarīgs arī no temperamenta? Jā, jā, flegmatiķiem tie ir gluži savādāki nekā sangviniķiem!

  Lasīt vairāk >>
26.11.2009.

Bez tā, ka pašai jārūpējas par savu veselību un to, lai bērniem viss būtu kārtībā, nereti sievietei jābūt gana modrai arī par sava vīrieša veselību. Īpaši, ja runa ir par viņa reproduktīvo veselību.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv