Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  5. Augusts Vārda dienas Arvils, Osvalds
Vēl raksti par tēmu: skaistums

Triks, lai atrastu patiesu skaistumu, slēpjas atšķirībā starp vienkāršu skatīšanos un patiesu ieraudzīšanu.

  Lasīt vairāk >>
16.05.2012.

Veļasmašīna, kas pēc drēbju izmazgāšanas tās arī izgludina? Jā, kāpēc ne!

  Lasīt vairāk >>
05.03.2012.

Merilinas skaistuma noslēpumi - kā leģendārā skaistule rūpējās par krūtīm, lūpām, matiem un ādu.

  Lasīt vairāk >>
12.12.2011.

Ziema var padarīt sievieti teju par pieciem gadiem vecāku. Izklausās traki, vai ne? Taču tieši tādu iespaidu uz mūsu izskatu atstāj saules trūkums, veicinot zilo riņķu un maisiņu rašanos.

  Lasīt vairāk >>
14.11.2011.

Ja vēlies notievēt, zini- ūdens ir tavs lielākais palīgs. Patiesībā- ikvienam no mums, ja vēlamies būs veseli un skaisti, ik dienu nepieciešams tīrs ūdens. Cik daudz jādzer un ko tas tev dos?

  Lasīt vairāk >>
09.08.2011.

Valdzinošu smaidu nodrošina ne tikai veseli un mirdzoši zobi, bet arī lūpas. Lai tās būtu skaistas un izdaiļotu seju, par tām jārūpējas. Šeit lieliski noderēs lūpu peldes un lūpu masāža!

  Lasīt vairāk >>

"Kādas krāsas piestāvētu man, ja man ir izteikti zilas acis, melni mati, vaigu kauli un bāla āda? Kādi ir tie toņi īsumā, kādi man būtu piemērotākie?" - SievietesPasaulei jautā Sjū. Atbildi sniedz stiliste Barbara Brodele.

  Lasīt vairāk >>

Noslēdzies SievietesPasaule.lv un Biorganik izsludinātais konkurss „Daba dara mani skaistu”. Paldies par iesūtītajiem vērtīgajiem padomiem un skaistumkopšanas receptēm!

  Lasīt vairāk >>
05.04.2011.

Sākot ar šonedēļu Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs uzsāk estētiskās ķirurģijas „Skaistuma mēnesi”, kura ietvaros piedāvās plastikas ķirurgu konsultācijas bez maksas.

  Lasīt vairāk >>
05.04.2011.

Rasma konkursa 'Daba dara mani skaistu' ietvaros padalījusies ar savām skaistumkopšanas receptēm. Viņa izmanto kumelītes, auzu pārslas, alveju, olīvelļu un citas dabas veltes.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv