Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  27. Februāris Vārda dienas Andra, Līva, Līvija
Vēl raksti par tēmu: sieviete pie stūres
30.05.2011.

Ir miglains rīts, braucu uz darbu. Ātrums 110. Garām ar spožu mašīnīti brīvi garām man paskrien glīta dāma. Nodomāju -  140, sieviete, iet viegli, migla, pēc 400 metriem krustojums...

  Lasīt vairāk >>
23.03.2011.

Ceļu Satiksmes Noteikumi ir apgūti, pielietoti, bet patiesība tur ārā uz ceļa ir pavisam cita. Pastāv arī citi noteikumi -auto braukšanas etiķete.

  Lasīt vairāk >>
21.01.2011.

Degvielas cenām kāpjot, braukšana ar auto kļūst dārgāka. Padomi, kā braukt pēc iespējas ekonomiskāk.

  Lasīt vairāk >>
21.01.2011.

Parunāsim par auto! Šoreiz skats no vīrieša redzespunkta: auto eksperts Ainars Bašķis mums atklāj savus novērojumus par sievietes attiecībām ar auto. Un - uztveriet to ar smaidu, tādas nu mēs esam!

  Lasīt vairāk >>
30.09.2010.

ES cīņu par izmešu samazināšanu vismaz dāmas jau ir ņēmušas vērā. Kā norāda atsevišķi auto tirgotāji, sievietes vienmēr vairāk piedomājot par apkārtējo vidi un nu tas atspoguļojoties arī auto izvēlē.

  Lasīt vairāk >>
24.08.2010.

Autovadīšanas tiesības ir iegūtas, ģimenē ir pat auto, taču pie stūres viņa nesēž ne par ko. Bail...Kāpēc tā notiek - kādēļ tik daudz sieviešu baidās no braukšanas ar mašīnu? Psiholoģe Marija Ābeltiņa skaidro iemeslus un sniedz padomus.

  Lasīt vairāk >>
09.03.2010.

Sievietes savus auto biežāk sauc vīriešu dzimtes mīļvārdiņos. Bobiks, Pelēcis, Zefīrs, Albertiņš, Korsikānis un vēl un vēl...

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv