Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: sekss

Labākais veids, kā gūt ieskatu seksa rotaļlietu praktiskajā pielietojumā un iedvesmoties kādu ieviest savā guļamistabā, ir skatoties filmas, kurās tās ir integrētas.

  Lasīt vairāk >>

Paldies par tēmu ierosinājumiem turpmākajiem mūsu rakstiem portāla Attiecību sadaļai. Apmaiņā, kā solīts, izspēlējam 2x2 ielūgumus uz izstādi "Erots 2016".

  Lasīt vairāk >>

Tā kā vēlme vasaras atvaļinājumā palasīt kaut ko tieši tik jautru un izklaidējošu, nolēmām ar eksemplāru iepriecināt piecas no jums!

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Sūti pieteikumu un, iespējams, tieši tev mēs dāvināsim šo nedaudz nerātno vasaras lasāmvielu!

  Lasīt vairāk >>

Nerātnais saraksts noteikti nav no tām grāmatām, kas novedīs pie vērtīgām dzīves atziņām, toties tā lieliski der enerģijas atjaunošanai pēc smagas darba dienas.

  Lasīt vairāk >>

Nevēlēšanās mīlēties ir ļoti liela problēma un zīme, ka sievietei buksē sievišķība. Jo sieviete pēc savas būtības grib mīļoties, mīlēties.

  Lasīt vairāk >>

Ja intīmie muskuļi ir vāji, tie saraujas nepietiekami, sieviete negūst gaidīto labsajūtu seksā. Statistika vēsta – 44 procenti laulāto pāru izšķiras seksuālās disfunkcijas dēļ.

  Lasīt vairāk >>

Tipiskā gadījumā bravūra un lielīšanās ar seksuālajiem sasniegumiem raksturīga nenobriedušām personībām ar zemu pašnovērtējumu.

  Lasīt vairāk >>

Ja sieviete pēkšņi jūt seksuālu atsalumu pret partneri, vēlams uzdot jautājumu–kas ir mainījies manā dzīvē, kādi spilgti notikumi var būt to ietekmējuši?

  Lasīt vairāk >>

Rubrikas „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība” ietvaros šoreiz tiekamies ar andrologu, lai mazliet vairāk izprastu viņus- mūsu vīriešus

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv