Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  29. Februāris Vārda dienas
Vēl raksti par tēmu: sapņi

Vai tu zini, kurp Tu dodies? Kas ir tavs galamērķis? Sapnis? Cik ātri iesi? Kas ies kopā ar Tevi? Cik ērtas ir sandales? Vai kaut kur spiež? Berž? Kādi ir Tavi šķēršļi? Kā mainīsies Tava dzīve, sasniedzot sapni?

  Lasīt vairāk >>

Viss ir mūsos, vienīgi mūsu smadzenēm dažkārt labpatīk bloķēt tam pieeju.  Spēle Points of You ir instruments, kā caur fotogrāfijām un to izraisītām emocijām atkal satikties ar sevi.

  Lasīt vairāk >>

Bens Ārments savā grāmatā Sapņa gads soli pa solim apraksta, kā identificēt un formulēt savu sapni, kā veidot īstenojamu stratēģiju un realizēt to dzīvē. 

  Lasīt vairāk >>

Viena no biežākajām nožēlām -  "Es vēlos kaut man būtu bijusi drosme dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlējos es pats, nevis tādu, kādu citi sagaidīja no manis."

  Lasīt vairāk >>

Apzinoties, ka reti kura no mums ir gatava uz vairākām dienām atstāt māju, ģimeni un ikdienas pienākumus, lai veltītu laiku tikai sev, dzima ideja par vienas dienas nometni.

  Lasīt vairāk >>

"Sapnis ir varenāks par realitāti, jo sapņot var jebkurš, tas neko nemaksā", saka Diāna.

  Lasīt vairāk >>

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas.

  Lasīt vairāk >>

Arvien biežāk dzirdam iedvesmojošus pieredzes stāstus, kas attiecas uz vēlmju un sapņu kolāžām. Iedvesmojies arī Tu!

  Lasīt vairāk >>

Uzzini, kas ir sapnis un kāda ir tā nozīme un uzdevums? Iemācies izmantot sapņa vēstījumu savā labā!

  Lasīt vairāk >>

23.janvārī plkst.18:30 psiholoģe Marija Ābeltiņa izstāstīs un iedvesmos, kā „noķert katrai savu sapni”! 23.janvārī sākas Ķīniešu Jaunais gads, turklāt iestājas arī Jauns Mēness - tātad īstais laiks sapņu un mērķu kaldināšanai!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv