Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Vēl raksti par tēmu: saldumi
20.07.2015.

Anna Birmane, plašākai publikai pazīstama kā Anna Panna, ir piepildījusi sen lolotu sapni – savas vismīļākās saldumu receptes apkopotas grāmatā “Annas Pannas kūkas”.

  Lasīt vairāk >>

Vivita iesaka gardu recepti auzu pārslu cepumiņiem brīžiem, kad gribas ko saldu, bet arī veselīgu.

  Lasīt vairāk >>

Līga konkursam "Mirklis salduma" pieteikusi biezpiena pončiku recepti un pretendē uz kāda no Dr.Oetker dāvanu komplekta iegūšanu.

  Lasīt vairāk >>
08.09.2013.

Pabijām pārtikas izstādē Riga Food 2013 un vērojām, kas interesants sagādāts gatavošanas entuziastiem un ēdienu baudītājiem. Te mūsu šā gada atklājumi!

  Lasīt vairāk >>
14.06.2012.

Šķiet, ka kūku cepšanā, izdomai robežu nav! Kura patīk tev?

  Lasīt vairāk >>
12.03.2012.

Kādas briesmas mums draud, patērējot pārāk daudz cukura? Un kā atteikties no kārdinošajiem saldumiem?

  Lasīt vairāk >>

Šķiet, tik veselīgs našķis- biezpiena sieriņš. Bet...ne vienmēr veikalu sieriņu sastāvdaļas ir tās labākās. Tāpēc Nataša aicina- pagatavosim saldos sieriņus šokolādes glazūrā pašas.

  Lasīt vairāk >>

Izrādās, ka ir tik vienkārši pagatavot šos gardos kārumus - zefīrus! Un nav vajadzīga pat cepškrāsns. Pamēģini un pārliecinies!

  Lasīt vairāk >>

Tu jau zini-kad mājās kaut kas tiek cepts, vilinošā smarža ietērpj telpas siltumā un omulībā. Izmanto brīvdienas, lai mājās ienestu svaigi ceptu bulciņu smaržu!

  Lasīt vairāk >>

"Man garšo dažādas tortes un tai skaitā Napoleons. Jau labu laiku bija vēlēšanās atrast kādu recepti un izmēģināt. Tad, lūk, beidzot saņēmos un pagatavoju,"- kā Nataša pirmo reizi gatavoja Napoleonu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv