Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Vēl raksti par tēmu: saldais krējums

Svētā Valentīna diena lielākoties asociējas ar mīlestību un sirsnību, kad jo īpaši gribas iepriecināt savu mīļoto cilvēku. Rimi Gardēdes Lienes Zemītes krājumā ir recepte, kas tam varētu lieliski noderēt!

  Lasīt vairāk >>

Āboli ir ļoti pateicīgi augļi dažādu desertu pagatavošanai – atliek tikai eksperimentēt. Šajās brīvdienās pamēģinājā uzcept ābolus.

  Lasīt vairāk >>

Viegls, atspirdzinošs saldais ēdiens, kas pagatavots no krēmsiera, jogurta un cidonijām. Izmēģini pagatavot un nogaršo!

  Lasīt vairāk >>
09.01.2012.

Nezini, ko pagatavot šodien vakariņās? Edīte iesaka pagatavot Cannelloni makaronus pildītus ar gaļu un sieru. Tas tev aizņems mazāk kā stundu laika.

  Lasīt vairāk >>

Anita padalījusies ar kārdinošu deserta zefīru-zemeņu kūkas recepti. Zemenes, putukrējums un zefīrs. Mmm... Izklausās brīnišķīgi, vai ne?

  Lasīt vairāk >>

Liene Brizga no eko veikaliņa dabasdobe.lv stāsta un rāda, kā pagatavot nevārīto pashu. Pagatavo arī tu, jo Lieldienās tāds bagātīgs saldums ir vietā!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv