Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  29. Maijs Vārda dienas Maksis, Raivis, Raivo
Vēl raksti par tēmu: saldējums
17.06.2015.

Iedvesmojoties no Magnum garšām un krāsām, un 60.gadu kino pludmales un naktstērpu modes, Amoralle radījusi īpaši sievišķīgu vasaras tērpu kolekciju. 

  Lasīt vairāk >>
15.07.2013.

Īsta saldējuma sastāvā ir sastopamas cilvēka organismam viegli un dabiski asimilējamas olbaltumvielas,  kalcijs un vitamīni.

  Lasīt vairāk >>

Inga saka, ka viņas bērni, izvēloties starp veikala saldējumu un šo, pašu gatavoto, vienmēr izvēlas otro.

  Lasīt vairāk >>

Vai esi kādreiz iedomājusies apvienot divas, it kā tik nesavienojamas lietas - alu un šokolādi? Ja vēl ne, te būs ideja, kā to izdarīt.

  Lasīt vairāk >>
24.07.2012.

Saldējums kā tāds nav dabas produkts, taču tas var būt ražots, tuvojoties dabai vai attālinoties no tās.

  Lasīt vairāk >>
21.07.2011.

Lai vasara izdotos piedzīvojumiem bagāta un liktos bezgala gara, tā laicīgi jāsaplāno. Tāpēc Inleila katru pavasari uzrakstu nelielu sarakstiņu: "Ko es gribētu VASARĀ piedzīvot"!

  Lasīt vairāk >>

Kā Tu baudi savu vasaru? Sūti mums savus vasaras baudīšanas piedzīvojumus un idejas un, iespējams, tieši Tu tiksi pie kārdinošām un vasarīgām balvām!

  Lasīt vairāk >>
29.04.2011.

Piena un glutēna nepanesamība kļūst par problēmu arvien vairāk cilvēkiem. Viņiem nākas atteikties pat no vasarā tik ierastā našķa saldējuma. Vai ir alternatīvas?

  Lasīt vairāk >>

Vasara ir klāt! Atzīmē to ar pašas gatavotu saldējumu. Receptes, kā pagatavot klasisko mājas saldējumu, kafijas saldējumu un diētisko augļu saldējumu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv