Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Vēl raksti par tēmu: saaukstēšanās
23.09.2013.

Skolas un bērnudārzi, kur bērni atrodas ciešā saskarē viens ar otru, ir īpaši labvēlīga vide vīrusu izplatībai.

  Lasīt vairāk >>

Sāpošs kakls ir kaite, ko pazīst ikviens un kas mūs piemeklē brīžos, kad esam garīgi vai fiziski pārpūlējušies jeb organisms ir kā savādāk novājināts.

  Lasīt vairāk >>

Daba, kas rada nemīlīgos laika apstākļus, vienlaikus gādā arī par vērtīgiem ārstniecības augiem, kas palīdz cīnīties ar klepu un citām veselības problēmām.

  Lasīt vairāk >>

Lai arī termometra stabiņa atzīme "dzīvojas" ap grādiem 20, iesnas un klepus neaicināti var piemesties!

  Lasīt vairāk >>

Pēdējās nedēļās cilvēki mums apkārt vairāk šķauda, klepo un slimo ar iesnām. Pieaugusi saslimšana ar akūtām elpceļu infekcijām. Parūpējies par sevi un savu ģimeni!

  Lasīt vairāk >>
01.07.2010.

Vasaras brīvlaiks, nu var dzīvoties pa lauku uz nebēdu, braukt uz jūru, ēst saldējumu, uh, cik labi! Taču - ak,vai! - vienu dienu bērns pamostas ar kakla sāpēm un temperatūru...angīna. 

  Lasīt vairāk >>

Vai zināji, ka tas, kā mums izpaužas saaukstēšanās simptomi un kā tos labāk ārstēt, atkarīgs arī no temperamenta? Jā, jā, flegmatiķiem tie ir gluži savādāki nekā sangviniķiem!

  Lasīt vairāk >>

Veikalu plauktos atrodamie granātāboli ir ne vien garšīgi, bet arī labs līdzeklis cīņā pret saaukstēšanos.  Ja gadījies saaukstēties, dzer granātābolu sulu.

  Lasīt vairāk >>

Cīnāmies pret gripu! Iepazīsties, 7 lieliski dabas dakteri - medus, ķiploks, dzērvenes, ingvers, kliņģerīšu tēja, mežrozīšu augļi un melnie rutki!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv