Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Vēl raksti par tēmu: sēnes
24.09.2018.

Vēsā rudens dienā nav nekā labāka par franču klasiku – gratinu. Sātīgi, bet tik rudenīgi un gardi, pārliecināta garšas eksperte Signe Meirāne. 

  Lasīt vairāk >>
21.01.2018.

No svētku laika krājumiem vēl aizķērusies šī recepte. Ēdiena pagatavošanai gan būs nepieciešams nedaudz vairāk laika un prasmju, taču pacietība sniegs gandarījumu.

  Lasīt vairāk >>
31.08.2016.

Kad sēņu grozi pielasīti, ir vērts ieklausīties dažos profesionālos Tallink Hotel Riga restorāna Elements šefpavāra Oļega Soročina padomos par to, kā visgaršīgāk pagatavot sasēņoto.

  Lasīt vairāk >>
08.12.2014.

Holandiešu fondī no klasiskā atšķiras ar to, ka to gatavo no Holandei raksturīgajām siera šķirnēm, turklāt pievieno arī kūpinātu šķiņķi un sēnes.

  Lasīt vairāk >>
31.10.2014.

Fantastiska recepte! Sieru nevajag žēlot, var pat likt vairāk, nekā paredzēts receptē. Neviena cita lazanja nelīdzinās šai,- tā Natālija. 

  Lasīt vairāk >>
10.09.2014.

Formai ir nozīme! Arī virtuvē. Sastāvdaļu forma maina ne vien ēdiena struktūru, bet arī garšu. Par to pārliecinājās arī Rito virtuves rīku testa dalībniece Inese.

  Lasīt vairāk >>

Sēņot gribas, bet visas jau zināmās pagatavošanas un ieziemošanas metodes jau izmantotas. Šī varbūt būs kas jauns un izmēģināšanas vērts! 

  Lasīt vairāk >>
19.05.2014.

Lasītāja Inga ieguva iespēju izmēģināt dažādus Tescoma virtuves rīkus, tai skaitā, silikona trauku gatavošanai. Še recepte ēdienam, kas tapis šajā traukā.

  Lasīt vairāk >>
13.09.2013.

Aizpildi testu un pārbaudi savas zināšanas par sēņošanu un sēnēm! Ja nu ko svarīgu nezināji, tagad uzzināsi!

  Lasīt vairāk >>

Šogad mežā bagātīga sēņu raža. Ina mudina to izmantot un sagatavot ziemai marinētas sēnes. Recepte iesūtīta konkursa 'Gatavojam krajumus ziemai!' ietvaros.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv