Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Vēl raksti par tēmu: rotaslietas
16.09.2019.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs - šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un mirdzošas rotas. 

  Lasīt vairāk >>
23.11.2017.

Juvelierizstrādājumi tirdzniecības vietās pieejami plašā klāstā, ar daudzveidīgu dizainu, tāpēc nav nekas neparasts, ja rodas apjukums — kādas rotas labāk pirkt un nēsāt, kur tām ir īstā vieta un laiks, kas atbilst tieši manam tēlam? 

  Lasīt vairāk >>
06.04.2014.

Ir vērts izmēģināt sen pārbaudītus rotu kopšanas un tīrīšanas padomus iz vecmāmiņu pūra lādes.

  Lasīt vairāk >>
26.08.2013.

Ar laiku visi juvelierizstrādājumi zaudē savu dzirksti. Tas tikai liecina, ka ikdienas apģērbā ir daudz naftas un netīrumu, kas ar laiku liek tavām rotām tā izskatīties.

  Lasīt vairāk >>
07.07.2010.

Rotu darināšana Dacei un Elzai krīzes laikā no hobija pārtapusi par biznesu - jau otro gadu viņas darina rotaslietas, kurās apspēlēti tādi stili kā gotika, itāļu renesanse, baroks, franču rokoko.

  Lasīt vairāk >>
20.01.2010.

Marija Purple rāda, kā pagatavot filcētu piespraudi ar adītiem un tamborētiem elementiem. Iesūtīts rotu gatavošanas konkursam.

  Lasīt vairāk >>
05.12.2009.

Koši un džinkstoši, mazliet no etno stila, turklāt tādus vari pagatavot pati! Mazliet izdomas un tev būs unikāla rota! Šis foto stāsts ir piemērs tam, kādi jāiesūta uz rotu gatavošanas konkursu. Lai veicas!

  Lasīt vairāk >>
04.12.2009.

Rotu gatavošanas pamācība: šoreiz iemācies uzmeistarot interesantus auskarus ķēdītē!

  Lasīt vairāk >>
04.12.2009.

Skaisti, oriģināli un lēti! Rotaslietas vari pagatavot pati - šoreiz rādām, cik vienkārši ir izveidot pērļu rokassprādzīti.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv