Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Vēl raksti par tēmu: rotas
16.09.2019.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs - šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un mirdzošas rotas. 

  Lasīt vairāk >>
23.11.2017.

Juvelierizstrādājumi tirdzniecības vietās pieejami plašā klāstā, ar daudzveidīgu dizainu, tāpēc nav nekas neparasts, ja rodas apjukums — kādas rotas labāk pirkt un nēsāt, kur tām ir īstā vieta un laiks, kas atbilst tieši manam tēlam? 

  Lasīt vairāk >>
09.12.2015.

Latvijā, iespējams, plašākais sieviešu, vīriešu un bērnu bižutērijas piedāvājums meklējams Vincento.lv. Vairāk nekā 3000 rotu taviem svētkiem un ikdienai.

  Lasīt vairāk >>
06.04.2014.

Ir vērts izmēģināt sen pārbaudītus rotu kopšanas un tīrīšanas padomus iz vecmāmiņu pūra lādes.

  Lasīt vairāk >>
05.11.2013.

Pašlaik bižutērija tiek izgatavota no augstas kvalitātes antialerģiskiem sakausējumiemun ar īsto zelta segumu. Tādējādi jūsu āda kontaktē tieši ar zeltu.

  Lasīt vairāk >>
27.09.2013.

Francija vienmēr bijusi modes lielvalsts, nosakot jaunākās tendences. Ja izvēle krīt par labu kvalitatīvai franču bižutērijai, vari būt pārliecināta - arī tā ir modes topā.

  Lasīt vairāk >>
11.01.2013.

Ir dažādi alternatīvi veidi, kā ikdienā un sadzīvē izmantot degvīnu. Tu vari, piemēram, notīrīt rotaslietas vai mazināt zobu sāpes.

  Lasīt vairāk >>
23.10.2012.

Rotaslietas noteikti pelnījušas pienācīgas 'mājas'. Pamēģini kaut ko no tā, pagatavot pati.

  Lasīt vairāk >>
17.12.2010.

Daudzām viena no kārotākajām dāvanām ir rotas. Šogad izvēlies Pilgrim rotas! Firmas veikalā "Galerijā Centrs" visai kolekcijai līdz 20% atlaides.

  Lasīt vairāk >>
15.10.2010.

Inese Krivmane ir čakla rokdarbniece, kura ir pārliecināta, ka sievietēm ir jāzied ne tikai pavasarī un vasarā, bet ikkatrā gadalaikā. Tādēļ viņa radījusi gaisīgu rotu kolekciju.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv