Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Vēl raksti par tēmu: rotājumi
13.11.2015.

Ja arī tu savā mājoklī vai darba vietā vēl pirms 18.novembra vēlies ienest patriotisku svētku noskaņu, šeit pāris idejas, kā to izdarīt, izmantojot dzērvenes.

  Lasīt vairāk >>
04.11.2013.

Kā nepazaudētu ne galvu, ne pēdējos spēkus trakajā pirmssvētku laikā? Ko dāvināt un ko pagatavot Ziemassvētkos? Daži vienkārši, bet efektīvi ieteikumi tieši Tev!

  Lasīt vairāk >>
07.04.2012.

FOTO: dažādas idejas, kā skaisti, neparasti vai eleganti izrotāt Lieldienu galdu. Skaties un iedvesmojies!

  Lasīt vairāk >>

Nu, kad drīz jau domāsim par to, ka visas Ziemassvētku laika dekorācijas jāvāc nost un uz gadu atkal „jāieziemo”, paziņojam uzvarētājas konkursā 'Rotājam māju Ziemassvētkiem!'.

  Lasīt vairāk >>

Nāc 24.novembrī uz praktisko nodarbību „Adventes dekori” un mājās aiziesi ar savu īpašo, pašas veidoto Adventes vainagu un kaudzi zināšanām, kā izdekorēt telpas!

  Lasīt vairāk >>

Svētki aizvadīti un nu paziņojam fotokonkursa Rotājam māju Ziemassvētkiem! interesantāko bilžu autores, kas saņems dāvaniņas!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv