Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Februāris Vārda dienas Almants, Haralds
Vēl raksti par tēmu: romāns

Lauras dienas pagāja rūpējoties par meitiņu. Kā jau māsa bija solījusi, starp balti baltajām un vieglajām, bija arī kāda sadrūmusi diena, kad saule nekādi nevarēja izlauzties no mākoņiem. Taču Laura nepadevās. 

  Lasīt vairāk >>

Pēc četrām slimnīcā pavadītām dienām, Laura ar meitiņu devās uz mājam.  

  Lasīt vairāk >>

Atvērusi acis, Laura izbiedēta lūkojās apkārt. Tā bija cita telpa, ne vairs operāciju zāle, jo tās baltās sienas un spožo lampu izstarotā gaisma bija pēdējais, ko Laura atcerējās. Kamēr viņu operēja, atrodoties narkozē, kāds brīdis no dzīves kopskata bija izkritis.

  Lasīt vairāk >>

Protams, viņai bija žēl, ka šīs nebūs tradicionālas dzemdības, taču bērna dēļ viņa bija gatava uz vietas aizmirst visu, ko bija apguvusi, lai dzemdētu pati, viegli un skaisti. Ja liktenis bija izvēlējies citu ceļu – kas viņa tāda, lai tam pretotos?

  Lasīt vairāk >>

Lauras vēlme kaut reizi vēl satikt Georgu un pastāstīt viņam par gaidāmo bērnu piepildīsies. Taču atvieglojuma vietā saņems tikai apjukumu...

  Lasīt vairāk >>

Darba nedēļas vidū Laura nolēma savus personīgās dzīves vissvarīgākos jaunumus paziņot kolēģiem. Nu bija palicis tikai viens cilvēks, kuram Laura būtu vēlējusies personīgi pavēstīt par gaidāmo mazuli.

  Lasīt vairāk >>

Ritēja jau otrā nedēļa kopš ārste, izskatot analīžu rezultātus, apstiprināja pieņēmumu par grūtniecību. Jā, Laura bija stāvokli! Viņas Venēcijas ceļojums izrādījās ļoti auglīgs!

  Lasīt vairāk >>

Pēc tam, kad tikšanās ar Georgu bija izjukusi un vīrietis pat nebija iedomājies sazināties, lai atvainotos, Laura viņā bija pamatīgi vīlusies. Bet tam bija jātiek pāri, jo šobrīd svarīgāk par visu bija atrisināt veselības problēmas.  

  Lasīt vairāk >>

Bija pienākusi pirmdiena, diena, kurā Laura un Georgs bija norunājuši satikties un izrunāt visu, kas viņu starpā bija noticis. Dienas noslēgumam scenāriji var būt vairāki.

  Lasīt vairāk >>

Kopš atgriešanās no Venēcijas ceļojuma bija pagājis gandrīz mēnesis. Georgs tā arī nebija mēģinājis satikt Lauru. Viņš ne zvanīja, ne atsūtīja kādu īsziņu. Vai tas mainīsies? 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv