Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  30. Novembris Vārda dienas Andrejs, Andrievs, Andris
Vēl raksti par tēmu: recepte
31.10.2014.

Fantastiska recepte! Sieru nevajag žēlot, var pat likt vairāk, nekā paredzēts receptē. Neviena cita lazanja nelīdzinās šai,- tā Natālija. 

  Lasīt vairāk >>
19.06.2014.

Esam apkopojušas garšīgas idejas iz mūsu plašā recepšu arhīva, kas noderēs, plānojot Līgo vakara un Jāņu dienas cienastu.

  Lasīt vairāk >>
19.05.2014.

Šķiet,  ūdens glāzi ar citrona šķēlīti zina visi, taču ūdens garšas bagātināšanai var izmantot ne to vien. Iespēju ir bezgala daudz!

  Lasīt vairāk >>

Tā ir tik viegli pagtavojama, galvenais, lai no sirds tiek darīts darbiņš, tad izdosies pasakaini garšīga kūka!

  Lasīt vairāk >>
17.12.2013.

Ja ģimenē kādam ir cukura diabēts, tad svētku galda plānošanai ir jāpievērš lielāka uzmanība, jo, kā zināms, cukura līmeni asinīs būtiski ietekmē uzturs.

  Lasīt vairāk >>
21.10.2013.

Izlasi supergardu recepti portālā, viens pogas spiediens telefonā un receptes sastāvdaļu saraksts jau pēc mirkļa ir tavā telefonā un vari doties uz veikalu!

  Lasīt vairāk >>
12.02.2013.

SievietesPasaule.lv komanda devās ciemos uz ražotnes veikalu "Grauda spēks", lai iemācītos gatavot makaronus. Skaties video un gatavo kopā ar mums!

  Lasīt vairāk >>

Recepšu pieteikšana noslēgusies! Pastāsti par ēdienu, ar kuru vienmēr trāpīsi desmitniekā, vēloties iepriecināt savu mīļoto cilvēku.

  Lasīt vairāk >>

Grāmata iepriecinās tos, kam negribas ilgstoši darboties pie plīts, bet virtuves darbos palīdz iedvesmojošas idejas un skaistas fotogrāfijas.

  Lasīt vairāk >>

Zaļā tēja ir viena no vispopulārākajām tējām pasaulē. Kas tad īsti ir šis zaļais brīnums?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv