Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  8. Augusts Vārda dienas Mudīte, Vladislava, Vladislavs
Vēl raksti par tēmu: recepšu grāmata
21.12.2016.

Šī nebūs grāmata, kurā iemācīties pavārmākslas augstāko pilotāžu. Te apkopotas vienkāršas un interesantas receptes, kas var kalpot kā ideju bāze katra personīgajiem eksperimentiem. Grāmatā atradīsi iedvesmu un atbildes uz ikvakara jautājumiem: “Kas būs vakariņās?”

  Lasīt vairāk >>

Decembra sākumā izsludinājām recepšu konkursu bez noteikumiem. Nu vēlamies pateikties aktīvākajām recepšu iesūtītājām.

  Lasīt vairāk >>
17.11.2015.

Izdevniecība White Book izdevusi grāmatu Kūkas, kurā iekļautas tepat Latvijā, tautā iemīļotā recepšu portāla Bonappetit.lv virtuvē tapušas receptes.

  Lasīt vairāk >>
11.11.2015.

Šī grāmata iepazīstina ne tikai ar jaunām un gardām receptēm, bet arī sniedz informāciju par izplatītākajiem pieņēmumiem, kas dzirdēti par Latvijā audzēto cāļa gaļu.

  Lasīt vairāk >>

Šī grāmata noderēs visiem, kas meklē ierosmi veselīgākam dzīvesveidam. Turklāt bagātīgais recepšu klāsts ir papildināts ar vērtīgiem padomiem gatavošanai.

  Lasīt vairāk >>

Pavārgrāmatā iekļautajās receptēs tiek laikmetīgi izmantoti Latvijā plaši izmantoti produkti. Tā raksturo laikmeta ēst gatavošanas kultūru Latvijā.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatas nagla–“Brūsa Paltrova pasaulslavenās pankūkas”, zeltainas un kārdinošas, tās gadu desmitiem bijis iecienītākais Paltrovu ģimenes brīvdienu ēdiens.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv