Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Vēl raksti par tēmu: ragana

Horvātu rakstniece Dubravka Ugrešiča grāmatu klubiņa dāmām līdz šim bija nezināma, bet nu varam teikt, ka esam priecīgas par iepazīšanos. Šomēness lasījām Ugrešičas romānu „Ragana izdēja olu”

  Lasīt vairāk >>

Romānu–triptihu veido trīs saturiski un stilistiski patstāvīgas daļas, kurās savijušies autobiogrāfijas, ceļojumu romāna, memuāru, pasakas, satīras un folkloristikas elementi.

  Lasīt vairāk >>
14.09.2011.

Oktobrī un novembrī plānotas Liepājas teātra viesizrādes Rīgā – skatītājiem tiks piedāvāti iestudējumi „Spēlē, Spēlmani!” un „Ragana”.

  Lasīt vairāk >>
23.03.2011.

Ceturtdien, 24. martā, Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Karla Šēnhera drāmas „Ragana” iestudējums Dž.Dž.Džilindžera režijā.

  Lasīt vairāk >>
26.04.2010.

7.maijā Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos Dž.Dž.Džilindžera iestudējums „Īstvikas raganas". Tas ir stāsts par kaislībām mazpilsētā, kas pārtiek no tenkām.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv