Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Vēl raksti par tēmu: psiholoģiskā palīdzība

Lai apvienotu aktīvus cilvēkus, kuri saskārušies ar vēzi, un tagad paši ir gatavi dalīties pieredzē un palīdzēt tikt galā ar pārbaudījumiem citiem, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība ”Dzīvības koks” uzsāk mentoru kustību.

  Lasīt vairāk >>

Turpmāk arī sievietēm ar krūts vēzi, kuras dzīvo ārpus Rīgas, ir iespējams pieteikties uz apmaksātām psihoterapeita vai psihologa konsultācijām.

  Lasīt vairāk >>

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” aicina cilvēkus, kurus skāris vēzis, pieteikties psihosociālās rehabilitācijas programmai "Spēka avots".

  Lasīt vairāk >>

Arī šajā gadā biedrība “Dzīvības koks” turpina organizēt savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skārusi diagnoze – vēzis. 

  Lasīt vairāk >>

Iestājoties rudenim turpinās iniciatīva, savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skārusi diagnoze - vēzis. Par dalību grupā NAV jāmaksā.

  Lasīt vairāk >>

„Man jābūt stiprai, mamma nedrīkst redzēt manas asarainās acis!” - vai emociju norakšana smagi slima tuvinieka priekšā viņam patiesi palīdz?

  Lasīt vairāk >>

Internets ir pilns ar diagnožu aprakstiem, rakstiem, kas adresēti slimniekiem, bet par to, kā tuviniekiem pārdzīvot šo emocionāli grūto brīdī, informācijas nav.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv