Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  28. Novembris Vārda dienas Olita, Rita, Vita
Vēl raksti par tēmu: psiholoģe

Veselības centrs Vivendi aicina vecākus, kuru bērniem ir diagnosticēts UDHS vai ir aizdomas par to, kā arī skolotājus un skolas psihologus uz bezmaksas informatīvo lekciju "Kā palīdzēt, ja bērna hiperaktivitāte rada grūtības skolā".

  Lasīt vairāk >>

Skolas gaitu uzsākšana ir izaicinājums (psihologi to dēvē par krīzi) kā bērniem, tā vecākiem. Kā katra krīze, tā rada trauksmi, nedrošību un vienlaikus prasa jaunu prasmju attīstīšanu un paver iespējas augt.

  Lasīt vairāk >>

"Man vienmēr ir jautājums vai to ko mēs vēlamies nevar iegūt bez uztraukuma? Ja var, tad uztraukums ir lieks", uzskata Marija.

  Lasīt vairāk >>
05.03.2012.

Mūs padara resnus ne jau tas, ko esam gribējuši apēst un apēdām, bet tas, ko negribējām..

  Lasīt vairāk >>

Ceļš uz ideālo svaru un lielisku pašsajūtu var būt arī viegls. Ir tikai jāiemācās iepazīt...

  Lasīt vairāk >>

Uz darbu iet ar sakostiem zobiem vai pat tikt atlaistai - intrigu savērptie tīkli spēj atstāt negatīvu ietekmi. Lūdzām psiholoģi Unu Kraukli sniegt savus padomus, kā rīkoties, ja jūti -esi iekļuvusi intrigu tīklā.

  Lasīt vairāk >>

26.oktobrī aicinām uz atkārtotu jautājumu-atbilžu vakaru „Rudens pārsteidzošā iedvesma” kopā ar lielisko psiholoģi Mariju Ābeltiņu.

  Lasīt vairāk >>

Psihoterapeite Mirdza Liepiņa norāda, ka bērns aug ne tikai no fizioloģiskās, bet arī emocionālās 'barības' un sniedz padomus, kā bērnam jau mazotnē radīt drošu un harmonisku vidi.

  Lasīt vairāk >>

28.septembrī psiholoģe Marija Ābeltiņa vadīs jautājumu-atbilžu vakaru „Rudens pārsteidzošā iedvesma”. Trīs stundu laikā ikvienai būs unikāla iespēja iegūt konkrētas atbildes uz saviem sasāpējušajiem jautājumiem.

  Lasīt vairāk >>
17.08.2011.

Kāpēc tik ļoti gaidītais laiks kopā būšanai līdzi nes strīdu un apvainojumu mākoni? Psiholoģe Marija Ābeltiņa apkopojusi vairākus "grābekļus", no kuriem vēlams izvairīties plānojot un dodoties kopīgā atpūtā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv