Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Vēl raksti par tēmu: problēma
24.04.2015.

Mūsdienās reti kura sievete var apgalvot, ka viņai ir normāls sejas ādas tips. Taču jāatceras, ka arī problemātiska āda, pareizi to kopjot, var izskatīties nevainojami.

  Lasīt vairāk >>

Standarta trijstūris – vīrs, sieva, mīļākā – vienmēr norit pēc viena un tā paša pamata scenārija. Tā ir standarta elle visiem personāžiem ar tipveida domāšanu un rīcību.

  Lasīt vairāk >>

Ja sieviete pēkšņi jūt seksuālu atsalumu pret partneri, vēlams uzdot jautājumu–kas ir mainījies manā dzīvē, kādi spilgti notikumi var būt to ietekmējuši?

  Lasīt vairāk >>

Ja jūti, ka šis vienkāršais jautājums sāk kņudināt pakrūti, kaklā sakāpj kamols un acīs sariešas asaras, tad jau pati nojaut atbildi...

  Lasīt vairāk >>

Hipnozes efekts ir pastāvīgs. Ja esi veiksmīgi savedis kārtībā konkrēto problēmu, tad attieksme pret to ir izmainīta “saknē”.

  Lasīt vairāk >>

Šajā pirmssvētku laikā sākam kampaņu „Tuvība – Tu un Tava vīrieša veselība”, lai runātu par veselīgām sievietes un vīrieša attiecībām.

  Lasīt vairāk >>

Linda ar vīru un bērniem dzīvo kopā ar vīramāti, kura nemitīgi jauno sievieti kritizējot. Kā sadzīvot?

  Lasīt vairāk >>

Kādas veselības problēmas rada stress? Kas rada stresu darba vietā un galvenais - kā tikt galā ar stresu?

  Lasīt vairāk >>

Attiecības uz izjukšanas robežas, tikai viena iemesla dēļ - viņš naktīs krāc! Ko darīt? Devāmies pie Miega laboratorijas vadītāja Jura Svažas noskaidrot, kas tad īsti ir krākšana, kas to izraisa, un kā to ārstēt.

  Lasīt vairāk >>

Dziedniece Līza Burbo uzskata, ka arī celulīts saistīts ar to, kas notiek mūsu galvās. Tas liecinot par to, ka sievietei ir nobloķētas radošās spējas.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv