Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  31. Maijs Vārda dienas Alīda, Jūsma
Vēl raksti par tēmu: piparkūkas

Nereti pēc Ziemassvētkiem pāri paliek iemīļotie kārumi – piparkūkas. Ko ar tām iesākt? Pagatavot aktuālās Cake pops jeb kūciņas uz kociņa - viegli pagatavojamu gardumu, kas ideāli piemērots gan ikdienai, gan svētku ballītēm.

  Lasīt vairāk >>

Nataša iesaka, kā uzcept kraukšķīgas piparkūkas, ar burvīgu pildījumu un aromātisku glazūru.

  Lasīt vairāk >>

Pašceptas, dāvinātas, “Laimas”, “Selgas” vai citas piparkūkas, lai arī cik gardas, mēdz uzkavēties saldumu traukā vēl ilgi pēc svētkiem. Inese dalās ar deserta recepti, kas ļaus šos cepumus veiksmīgi notiesāt!

  Lasīt vairāk >>

Piparkūku mājiņa var kļūt par skaistu dāvanu kādam mīļam cilvēkam. Nataša stāsta, kā viņa gatavoja un dekorēja savu piparkūku namiņu.

  Lasīt vairāk >>

Nataša dalās savā receptē, kā pagatavot medus piparkūku mīklu un izcept no tās gardas, kraukšķīgas piparkūkas.

  Lasīt vairāk >>

Pagatavo pati piparkūku mīklu, izmantojot arī skābo krējumu un cigoriņu kafiju! No šīs mīklas piparkūkas sanāk viegli kraukšķīgas, ar interesantu riekstu garšu.

  Lasīt vairāk >>

Nataša soli pa solim stāsta, kā pašai pagatavot interesantu piparkūku mīklu no rudzu miltiem. Piparkūkas no rudzu mīklas izdodoties mīkstas un garšīgas.

  Lasīt vairāk >>

Piparkūku glazēšanai labāk izmantot dabīgās izejvielas. Parasti izmanto sakultu olas baltumu, pūdercukuru un citrona sulu.

  Lasīt vairāk >>

Nataša sniedz padomu, kā pašai pagatavot gardu piparkūku mīklu. No tās izceptās piparkūkas sanāk plānas, kraukšķīgas un mutē kūstošas.

  Lasīt vairāk >>
28.11.2011.

Ierasts, ka Adventes kalendāri tiek mūsu bērniem, bet kāpēc gan to neizveidot savam mīļotam vīrietim, vecākiem vai kādam citam tev svarīgam cilvēkam. Galu galā arī pati sev vari izveidot kalendāru!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv