Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  27. Maijs Vārda dienas Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Vēl raksti par tēmu: piedeva
04.02.2018.

Gaužām vienkārši pagatavojams ēdiens, kas varētu dažādot tavu ierasto otro ēdienu piedevu piedāvājumu. Noteikti var arī ēst tāpat un iztikt bez citām piedevām.

  Lasīt vairāk >>
18.03.2017.

Saldais kartupelis jeb batēte, lai arī arvien uzskatāms par eksotisku dārzeni, pateicoties veselīgas ēšanas entuziastiem arvien pārliecinošāk ieņem savu vietu&am

  Lasīt vairāk >>

Pēc šādas receptes ik gadu gatavoju sēņu soļanku, taču izdomāju sēnes aizstāt ar sviesta pupiņām. Sanāca patiešām ļoti, ļoti garšīgi.

  Lasīt vairāk >>
17.02.2015.

Dažreiz ir vērts palūkoties “aiz savas virtuves robežām”, lai smeltos iedvesmu jauniem atklājumiem. Tai skaitā, pankūku baudīšanai.

  Lasīt vairāk >>
30.08.2013.

Gaļu var ēst ne tikai klāt pie kartupeļiem, to var arī iecept starp kartupeli. Izklausās neparasti? Apskati pati.

  Lasīt vairāk >>
30.08.2013.

Lai arī kartupelis šķiet tik ierasts un vienkāršs ēdiens, tam var izdomāt arī kādu neparastāku un neierastāku pagatavošanas veidu.

  Lasīt vairāk >>

Olas nav tikai pamatēdienu un uzkodu sastāvdaļa. Tās izmanto arī daudzu gardu desertu pagatavošanā. Nataša konkursam „Gardās olas, oliņas” iesūtījusi iecienītā angļu citronu-olu krēma „Lemon Curd” recepti.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv