Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  30. Oktobris Vārda dienas Adīna, Nadīna, Ulla
Vēl raksti par tēmu: personības

Vasaras sākumā ir vērtīgi formulēt līdz rudenim sasniedzamos mērķus, bet galvenais censties tos arī piepildīt iecerētajā laikā, jo rudens pienāk ātri...

  Lasīt vairāk >>

Mūsdienās ir pieejami ļoti daudzi pasākumi, lai pilnveidotu sevi, attīstītu konkrētas prasmes, iemācītos kaut ko jaunu. Bet kā atrast tieši savējo?

  Lasīt vairāk >>

Vai tu zini, kurp Tu dodies? Kas ir tavs galamērķis? Sapnis? Cik ātri iesi? Kas ies kopā ar Tevi? Cik ērtas ir sandales? Vai kaut kur spiež? Berž? Kādi ir Tavi šķēršļi? Kā mainīsies Tava dzīve, sasniedzot sapni?

  Lasīt vairāk >>

Runā, ka sievietes ir kā čūskas. Nelielai atkāpei jāteic, ka čūska ir viens no vissenākajiem un nozīmīgākajiem simboliem, taču kā pagānu, tā Jūdu-Kristiešu kultūrā čūska tiek asociēta ar sievieti.

  Lasīt vairāk >>

Viss ir mūsos, vienīgi mūsu smadzenēm dažkārt labpatīk bloķēt tam pieeju.  Spēle Points of You ir instruments, kā caur fotogrāfijām un to izraisītām emocijām atkal satikties ar sevi.

  Lasīt vairāk >>

Grāmata runā par pretrunām starp sievišķās psihes arhaiskajām daļām, kas tiek sauktas par Dzemdi un Dievieti, un modernajām, kas iekļaujas Sievietes lomā.

  Lasīt vairāk >>

Kurā brīdī sākt bērnam mācīt svešvalodas? Un kā notiek šādas apmācības? Vai mazajam tik agri apgūstot svešvalodu, tā tiešām vēlāk arī labāk padosies?

  Lasīt vairāk >>
02.07.2014.

Grupas "Pieneņu vīns" soliste Evilena Protektor sarunā par gluži sievišķīgām lietām – par puišiem un skaistumu.

  Lasīt vairāk >>
30.05.2014.

Katru pirmdienas vakaru Rīgā Ingas vadībā ļausimies meditatīvai tautasdziesmu skandēšanai, izjūtot, kā tās dziedina un iedvesmo.

  Lasīt vairāk >>

"Tautasdziesmas dziedot, nevaru izstāstīt, bet citreiz ir tiešām sajūta, ka esi pacēlies virs zemes, un redzi visu pavisam citā gaismā," teic Inga.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv