Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Vēl raksti par tēmu: pēdu kopšana
01.02.2016.

Gunda jautā: “Pastāstiet, lūdzu, par atšķirību starp kāju un roku krēmiem!” Sākumā var šķist dīvains jautājums, bet varbūt tomēr pamatots?

  Lasīt vairāk >>
12.08.2014.

Vasaras periodā tulznas uz kājām ir ierasta lieta. Tās sagādā virkni neērtību, sāp, krīt uz nerviem, bet galvenais – liedz nēsāt skaistus apavus.

  Lasīt vairāk >>
07.07.2014.

Mūsu lasītājas mēnesi testēja pretsviedru līdzekli Absolute Dry un apstiprina, ka, to lietojot, par svīšanu, patiesi, var aizmirst uz vairākām dienām. 

  Lasīt vairāk >>
15.08.2013.

Staigājot ar atvērtiem apaviem, tajos viegli iekļūst mikrobi un netīrumi, kas, apavus novelkot, var tikt ienesti arī mājās.

  Lasīt vairāk >>

Strauji tuvojas jaunā pavasara un vasara sezona, tāpēc nolēmām doties pie podologa un pārliecināties par savu pēdu veselību un izmēģināt, kā norit ārstnieciskā pēdu aprūpe.

  Lasīt vairāk >>

Ziema ir laiks, kad palielinās interese par kāju kopšanas līdzekļiem – līdzekļiem pret kāju svīšanu, pret ādas sabiezējumiem un sēnīšu infekcijām.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv