Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Vēl raksti par tēmu: pārvērtības

Sestdien, 5.aprīlī, noritēja SievietesPasaule.lv un Oriflame veidotā akcija 'Uzplauksti pavasarim!'. Tajā piedalījās 10 sievietes no visas Latvijas

  Lasīt vairāk >>

Īsts emociju kokteilis pagājušās sestdienas rītā valdīja 10 sieviešu sirdīs. Viņas bija spērušas drosmīgu soli- pieteikušās akcijai "Uzplauksti ...

  Lasīt vairāk >>

Paldies visām, kuras sadūšojās un atsūtīja pieteikumu vēstules akcijai ‘Uzplauksti pavasarim 2014!’ Šeit 10 akcijas noslēguma dienas dalībnieču vārdi

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Nedēļas otrajā pusē izziņosim 10 laimīgo sieviešu vārdus, kuras aicināsim uz īpašo pārvērtību dienu!

  Lasīt vairāk >>

Akcijas mērķis ir rosināt sievietes atklāt sevī jaunus spēkus, sievišķīgu gudrību, sniegt iedvesmu uzdrošināties un kļūt par sevi pārliecinātām.

  Lasīt vairāk >>

Piedāvājam video sižetu ar atskatu uz iedvesmojošo pārvērtību dienu 'Uzplauksti pavasarim! 2013'

  Lasīt vairāk >>

Pavasaris ir klāt! Un ne tikai laukā aiz loga, bet noteikti varam apgalvot, ka tas uzplaucis arī 10 burvīgu sieviešu sirdīs un smaidos.

  Lasīt vairāk >>

Žūrija ir izvērtējusi jūsu iesūtītos pieteikumus un izvēlējusies tās 10 sievietes, kuras jau pēc pusotras nedēļas, 13.aprīlī, saņems vienreizēju dāvanu – tikai viņām veltītu dienu

  Lasīt vairāk >>

"Sāku saprast, cik ļoti visu izplānoju un kontrolēju, ka pašai neatliek laika un spējas vienkārši priecāties un izbaudīt mirkļus. Tai skaitā grūtniecību..."

  Lasīt vairāk >>

"Gribam ieteikt mūsu mammu un mīļo Omīti konkursam! Mēs tevi mīlam un tāpēc piesakām tevi konkursam!  Mēs gribam dāvāt neaizmirstamus brīžus, kas veltīti tikai tev!"

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv