Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: ogas
02.03.2019.

Pēdējo gadu laikā smūtiju popularitātes vilnis ir sasniedzis un plaši izplatījies arī Latvijā. Variāciju ir daudz, sākot no dažādiem saldiem augļu, jogurtu kokteiļiem, beidzot ar kādu sātīgāku, maltītei līdzvērtīgāku smūtīju.

  Lasīt vairāk >>
12.04.2016.

Kurš gan nepazīst ērkšķogu! Šim krūmam kalni - to dzimtene - iemācījuši patstāvīgu dzīvi, tādēļ tas mūsu dārziem ir īpaši piemēroti.

  Lasīt vairāk >>

Lai arī cik patīkama ir ideja par atvēsināšanos ar saldējumu, realitātē bieži no tā atsakies, jo nekārojas treknums un saldums, kas nāk komplektā. Tam ir risinājums!

  Lasīt vairāk >>

Klasiskā recepte ir - kilograms ogu un kilograms cukura, taču nu jau mūsdienās veikalu plauktos ir pieejami īpaši ievārījumu cukuri, ko var likt uz pusi vai pat vēl krietni mazāk.

  Lasīt vairāk >>

Grēks būtu ražīgākajā ogu laikā nepagatavot kādu gardu, vasarīgu ogu kūku, vai ne? Mūsu lasītāja Vēsma piedāvā unikālu recepti, ar kuras garšu niansēm vari spēlēties

  Lasīt vairāk >>

Augstais E vitamīna īpatsvars smiltsērkšķu ogās ir galvenais iemesls, kāpēc to var dēvēt par pretnovecošanas brīnumlīdzekli. 

  Lasīt vairāk >>

Tā kā ne visi esam ēdienu gatavošanas speciālisti vai kulinārijas fanāti, bieži vien apmaldāmies dažādajos „zaptes” nosaukumos. Kas ir marmelāde, kas-džems?

  Lasīt vairāk >>

Kā pagatavot visgardāko ķīseli? Kā panākt,lai tas ir vijīgi salds un tajā nav kunkuļu? Ko izmantot ķīseļa vārīšanai? Sniedzam padomus un knifus perfekta ķīseļa vārī&

  Lasīt vairāk >>

Mafini ir drupeni, bet nav sausi. Ogas piedod vasarīgu aromātu un vieglu skābumiņu.

  Lasīt vairāk >>

Inga saka, ka viņas bērni, izvēloties starp veikala saldējumu un šo, pašu gatavoto, vienmēr izvēlas otro.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv