Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  21. Septembris Vārda dienas Mariss, Matīss, Modris
Vēl raksti par tēmu: numeroloģija

Šajā nedēļā viss vairākkārt jāpārbauda. Bet šaubu dēļ nekļūsti par kontrolfrīku. Sastopoties ar nesaprotamiem apstākļiem un pretrunīgu informāciju, nesatraucies un iepauzē. Dodies pie dabas izbaudīt atvasaru un rudens lapkriti.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari iekļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds, kurš palīdzēs. Arī pati nekavējies doties palīgā, ja kādam tas nepieciešams. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbu pilnajā mēnesī tu esi pelnījusi palutināt sevi, tāpēc izmanto laiku savam priekam, ne tikai darbam un pienākumiem. Taču turi acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām kādu labu izdevību. 

  Lasīt vairāk >>

Septembris var izrādīties smagnējs mēnesis, kad īpaša uzmanība jāpievērš veselībai, darba apstākļiem, savām finansēm. Var rasties sajūta, ka tiek uzkrauts pārāk daudz problēmu un neviens nepalīdz ar tām tikt galā. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var radīt sajūtu, ka uz pleciem uzkrauts visa gada pārāk lielais smagums, un neviens nepalīdz no tā atbrīvoties. Labs laiks mācībām. Izvairies gan no ilgtermiņa projektu plānošanas un lēmumu pieņemšanas. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var sanākt ne šāda, ne tāda – laiks pa vidu starp aktivitāti un vēlmi atpūsties. Pie jauniem darbiem labāk neķerties, bet sīki un detalizēti izstrādāt plānus. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa solās būt pati aktīvākā un interesantākā visā mēnesī. Mitēsies iepriekšējā laika melanholija, ja tāda tevi bija piemeklējusi. Jauna enerģija mudinās tevi ķerties pie jauniem darbiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari palepoties un paslavēt sevi. Atradīsies klausītāji, kas tevi sapratīs un pieņems. Atbrīvojies no liekā un traucējošā visur: mājās, darbā, attiecībās, galvā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var pieaugt tava ietekme uz apkārtējiem cilvēkiem. Izmanto to lietderīgi un pozitīvi. Var parādīties iespēja izdevīgi pārdot savas idejas un piedāvājumus. Labs laiks pārdošanai un lieliem pirkumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Augustā uz apkārtējās pasaules notikumiem un nejēdzībām spēsi paskatīties ne tik drūmi, pat ar ironiju. Šajā laikā pat darbs neliksies tik nogurdinošs un apnicīgs. Ja iespējams, izmanto atvaļinājumu, bet, ja tomēr jāstrādā, tev izdosies atpūsties, pat strādājot. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv