Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  23. Novembris Vārda dienas Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Vēl raksti par tēmu: numeroloģija

Šī būs mīlestības pret ģimeni un tuviniekiem nedēļa. Nežēlo viņiem savu sirds siltumu un mīlestību. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var būt vajadzība pieņemt ģimenei svarīgus lēmumus. Darbā tevi novērtēs, un var ienākt papildu nauda. Ja vēlies sākt jaunu projektu vai attīstīt biznesa ideju, dari to šajā nedēļā.

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas devīzei būtu jābūt: atpūsties, atpūsties un tikai atpūsties. Nervozitāti, bažas, raizes un aizspriedumus aizstāj ar labu literatūru, uzmundrinošu mūziku vai augstvērtīgu mākslas darbu aplūkošanu.

  Lasīt vairāk >>

Šī būs īsti ģimeniska nedēļa. Visas aktivitātes saistīsies ar un ap māju, ģimeni, draugiem. Pie tevis vērsīsies pēc padoma, un tev tas patiks. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī vairāk uzmanības būs jāvelta ģimenes lietām un ģimenes locekļiem. Izpalīdzi, ja kādam nepieciešama tava palīdzība, un nebaidies pieņemt palīdzību arī pati. Esot ar kādu kopā, viss izdodas vieglāk. 

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas notikumi var tevi piezemēt, iemācīt saprast, ka, skrienot pa galvu pa kaklu, neko daudz vis nesasniegsi. Laiks no fantāzijām un ilūzijām pāriet pie reālas darbības. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā būs daudz darba, bet arī vēlme izklaidēties vilks dažādos virzienos. Tas var radīt apjukumu un diskomfortu, vari iedzīvoties vainas sajūtā par nepadarītajiem darbiem un atliktajiem pienākumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā paaugstināts romantisms var traucēt koncentrēties darbam un pienākumiem. Ja ļausies tieksmei no mušas uzpūst ziloni, tas var kļūt par iemeslu attiecību sagraušanai ar tuviem cilvēkiem vai draugiem. Nesteidzies, apvaldi trakojošos hormonus, lai vēlāk nav jānožēlo izdarītais vai pateiktais.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var parādīties daudz satraucošu iespēju, kas, visticamāk, būs īslaicīgas. Sapratīsi, ka ne katrs darbs dod tūlītēju rezultātu, bet tāpēc jau to neatstāsi nedarītu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbīgajā un nopietnajā gadā tu esi pelnījusi sevi palutināt, un oktobris tam ir īsti piemērots. Labs laiks jaunu kontaktu dibināšanai, vari iepazīties ar cilvēkiem, kas tev var pavērt jaunus ceļus vai palīdzēt pašreizējā dzīves situācijā.  

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv